کد خبر : 21296

40 نفر از افراد گرفتار در سیل جنوب استان بوشهر به نجات یافتند

40 نفر از افراد گرفتار در سیل جنوب استان بوشهر به نجات یافتند

استاندار بوشهر گفت: ۴۰ نفر از افراد در جنوب استان بوشهر در مناطق سیل‌زده گرفتار شده بودند که با دو فروند بالگرد با کمک و همکاری هلال احمر و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نجات یافتند و مناطق امن منتقل شدند.

به گزارش بوشهر24، روز شنبه و یکشنبه در  هفته جاری با بارش کم سابقه باران مناطقی از استان بوشهر دچار سیل شدند که باعث گرفتار شدن ساکنین این مناطق شد استاندار بوشهر در رابطه با وضعیت ساکنین این مناطق گفت: ۴۰ نفر از افراد در جنوب استان بوشهر در مناطق سیل‌زده گرفتار شده بودند که با دو فروند بالگرد با کمک و همکاری هلال احمر و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نجات یافتند و مناطق امن منتقل شدند.

 عبدالکریم گراوند در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت سیل در استان اظهار داشت: امروز و به دنبال وقوع سیل در شهرستان کنگان تلاش گسترده‌ای برای رفع مشکل در مناطق آسیب‌دیده صورت گرفت.
استاندار بوشهر گفت: سیل روز گذشته به بخش کشاورزی و تاسیسات شهری و روستایی استان بوشهر خسارت زد.

وی اضافه کرد: ۴۰ نفر از افراد در جنوب استان بوشهر در مناطق سیل‌زده گرفتار شده بودند که با دو فروند بالگرد با کمک و همکاری هلال احمر و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نجات یافتند و مناطق امن منتقل شدند.

استاندار بوشهر با اشاره به وقوع بیشترین بارندگی در جنوب استان و شهرستان‌های کنگان، جم، عسلویه و دیر ادامه داد: شاهد ورود خسارت‌هایی به اراضی کشاورزی، باغ‌ها و تأسیسات شهری هستیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده بر اثر سیل، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مشکل قطع ارتباطات شهرستان جم نیز مرتفع شد.

گراوند بیان کرد: برای تعیین میزان خسارات وارده به بخش‌های مختلف استان بررسی‌های لازم در حال انجام است و پس از برآورد دقیق به مراجع ذی‌صلاح ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر