کد خبر : 21429

فرزندان قهرمان کارکنان سپاه استان بوشهر تجلیل شدند

فرزندان قهرمان کارکنان سپاه استان بوشهر تجلیل شدند

مراسم تجلیل و تقدیر از فرزندان ورزشکار دارای مقام قهرمانی کارکنان بازنشسته و شاغل سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در سالن مهمانسرای کوثر این سپاه برگزار شد.

بورس 24، سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل و تقدیر از فرزندان ورزشکار دارای مقام قهرمانی کارکنان بازنشسته و شاغل سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در سالن مهمانسرای کوثر این سپاه اظهار داشت: پاسدار و خانواده‌های آن‌ها با آداب و رسومی که برگرفته از ارزش‌های الهی است برای رسیدن به اهداف متعالی زندگی تلاش کرده و در این مسیر سختی‌هایی را نیز متحمل می‌شوند اما در نهایت به آن اهداف متعالی می‌رسند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: فرزندان کارکنان سپاه اعم از بازنشسته و شاغل در رشته‌های متعدد اعم از رشته‌های قرآنی و  ورزشی تا مسابقات و المپیادهای مختلف حائز مقام‌های مختلفی هستند که این موضوع برای سپاه مایه افتخار است.

وی تصریح کرد: فرزندان ورزشکار کارکنان سپاه دارای ارزش گران‌بهایی برای مجموعه سپاه به حساب می‌آیند چرا که این مسئله به ارزش سپاه و خانواده کارکنان آن در ابعاد مختلف می‌افزاید.

سردار رزمجو یادآور شد: خلق حماسه تنها در خاکریز نیست بلکه قهرمانی در عرصه‌های مختلف ورزشی نیز خلق حماسه‎‌ای دیگر است چرا که ورزش غیر از بحث تندرستی و آمادگی جسمانی و روحی وقتی در اجتماع نیز ظهور و بروز پیدا می‌کند برای خود فرد و خانواده آن و در این جا برای سپاه نیز افتخارآفرین است.

سرهنگ محمد ولیعی مسؤول مرکز فرهنگی خانواده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: هدف از برگزاری این مراسم ترغیب و تشویق فرزندان ورزشکار دارای مقام‌های قهرمانی در سطح مسابقات کشوری، ملی، بین المللی، آسیایی و جهانی و ارج نهادن به شایستگی‌های فرزندان و همسران پاسداران و زمینه‌سازی برای حضور قوی در عرصه‌های فرهنگی و ورزشی است.

مسؤول کانون وابستگان سپاه استان بوشهر هم در این مراسم گفت: اهتمام به ورزش در دوران نوجوانی و جوانی برای دوره میان سالی و پیری بسیار ارزشمند بوده و تضمین کننده سلامت جسم و روح انسان در این دوران است.

حبیبی خطاب به ورزشکاران حاضر در این مراسم اظهار کرد: کار شما کار بسیار مقدسی است چرا که در آموزه‌های دینی ما بر انجام این کار مهم سفارش‌های متعددی شده است و چه خوب است که در این مسیر پر افتخار ضمن این که به پرورش جسم خودتان توجه می‌کنید به پرورش روح خود نیز در این زمینه توجه و عنایت ویژه داشته باشید.

در این مراسم که به همت مرکز فرهنگی خانواده و با همکاری کانون وابستگان سپاه استان بوشهر برگزار شد از فرزندان کارکنان بازنشسته و شاغل سپاه امام صادق(ع) استان که در سال 1399 موفق به کسب مقام‌های قهرمانی در سطح مسابقات ملی، آسیایی و جهانی شده بودند تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر