کد خبر : 21441

امام جمعه بوشهر: وسایل ارتباطی آموزشی دانش آموزان نیازمند استان بوشهر تأمین شود

امام جمعه بوشهر: وسایل ارتباطی آموزشی دانش آموزان نیازمند استان بوشهر تأمین شود

امام جمعه بوشهر با تاکید بر تامین وسایل ارتباطی آموزشی دانش آموزان نیازمند استان بوشهر گفت: در این راستا لازم است آموزش و پرورش و خیریه‌ها و نیکوکاران به کمک نیازمندان بپردازند.

بوشهر 24‌، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه با محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی و حمایت رئیس جمهور این کشور به ساحت مقدس پیامرگرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اظهار داشت: در کشوری که خود را به دروغ مهد فرهنگ و آزادی معرفی می‌کند این چنین به مقدسات توهین می‌شود ولی مطرح شدن هولوکاست را ممنوع کرده و محکومیت قضایی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، بیان کرد: وقتی مقام معظم رهبری در شبکه اجتماعی این عمل را محکوم می‌کند متأسفانه حساب رسمی پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب مسدود می‌شود و این نشان از اوج اختناق جهانی دارد.

امام جمعه بوشهر، افزود: این عمل نشان از این دارد که تمامی ادعاهای بشر دوستی، آزادی و احترام به مقام ادیان الهی دروغی بیش نیست و این عمل قبیح برگ دیگری از کتاب قطور بی‌فرهنگی و جنایات غرب است.

وی، با اشاره به 13  آبان روز دانش آموز و مبارزه ملی با استکبار جهانی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز خاطرنشان کرد: به همه مسئولان سفارش می‌شود در شرایط کنونی که برخی از دانش آموزان نیازمند وسایل ارتباطی آموزشی می‌باشند مناسب است کمیته امداد امام راحل و سازمان بهزیستی برای مددجویان در این باره اقدام لازم به عمل آورند.

صفایی بوشهری، با بیان اینکه در این راستا لازم است آموزش و پرورش و خیریه‌ها و  نیکوکاران به کمک نیازمندان بپردازند تا مشکلات و معضلات کمبود این امکانات ایجاد نشود گفت: باید مسئولان در این باره مساعدت‌های لازم و اقدام مناسب به عمل آورند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با گرامیداشت سالروز حماسه لرده  تصریح کرد: در حماسه لرده، زنان دلیر استان بوشهر در منطقه لرده دشتستان در مقابل متجاوزان انگلیسی به دفاع پرداختند و آنان را شکستی سخت دادند.

امام جمعه بوشهر، تاکید کرد: مناسب است روز 10 آبان ماه سالروز حماسه لرده  به عنوان روز مبارزه ضد استعماری زنان ایران در تقویم سالانه ایران ثبت شود.

 

ارسال نظر