کد خبر : 21452

باز گذاشتن پنجره‌ها سبب کاهش خطر ابتلا به کرونا می‌شود

باز گذاشتن پنجره‌ها سبب کاهش خطر ابتلا به کرونا می‌شود

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر به‌غیر از استفاده از ماسک، یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش ابتلا به کرونا در فضاهای سربسته باز گذاشتن پنجره‌ها است.

بوشهر24، سعید کشمیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۲ مورد به کرونا قطعی است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۹ آبان ماه ۲۶۳ نفر است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۴۸ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۱۶ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۹ آبان ماه تأیید و اعلام شد گفت: متأسفانه یک آقای ۷۸ ساله با سابقه فشار خون بالا براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست ‌داده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۳۷ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

کشمیری خاطرنشان کرد: در حال حاضر به‌غیر از استفاده از ماسک، یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش ابتلا در فضاهای سربسته باز گذاشتن پنجره‌ها است.

 

ارسال نظر