کد خبر : 21465

دستگیری عامل اسید پاشی در کمتر از 2 ساعت در دیر

دستگیری عامل اسید پاشی در کمتر از 2 ساعت در دیر

فرمانده انتظامی شهرستان دیر از دستگیری عامل اسید پاشی خبر داد.

بوشهر24، سرهنگ مهدی نظریه ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری عامل اسید پاشی خبر داد و اظهار داشت: در ساعت پایانی شب گذشته در پی خبری مبنی بر وقوع اسید پاشی بر روی فردی تبعه افغانستان ماموران گشت انتظامی کلانتری شهر دیر به محل مراجعه کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر افزود: تحقیقات اولیه حاکی از این بود، متهم که تبعه کشور افغانستان می‌باشد پس از درگیری با شاکی اسیدی که از قبل تهیه کرده بود به صورت وی ریخته و از محل متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر افزود: با تماس شهروندان با اورژانس سریعا شخص مصدوم به بیمارستان کنگان انتقال و تحت درمان قرار گرفت.

سرهنگ نظریه ادامه داد: با انعکاس نتیجه تحقیقات انجام شده شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم با هماهنگی‌های قضائی در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم را در کمتر از دو ساعت شناسایی و تیمی از ماموران برای دستگیری متهم به مخفیگاه متهم اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: متهم  پس از  دستگیری برای تحقیقات تکمیلی و بازجویی به کلانتری منتقل شد؛ وی بعد از تکمیل تحقیقات پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد و از آن طریق روانه زندان مرکزی بوشهر شد.

 

ارسال نظر