کد خبر : 21466

۵۰۰تن روغن از هفته آینده در استان بوشهر توزیع می‌شود

۵۰۰تن روغن از هفته آینده در استان بوشهر توزیع می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از برطرف‌شدن کمبود روغن خوراکی در بوشهر خبر داد و گفت: تا هفته آینده ۵۰۰تن روغن از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و منتخب با قیمت ستاد تنظیم بازار توزیع می‌شود.

بوشهر24، سید حسین حسینی با اشاره به کمبود روغن خوراکی در بازار و فروشگاه‌های استان اظهار داشت: برای جبران این کمبود پیگیری‌هایی انجام و راهکارهای لازم برای تامین نیاز جامعه ارائه شده است.

وی از تولید روغن در کارخانه‌های روغن‌کشی کشور خبر داد و بیان کرد: برای تولید روغن، خوراکی، مواد خام مورد نیاز از بندر شهید رجایی به کارخانه‌ها انتقال یافته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع روغن خوراکی در فروشگاه‌های استان خبر داد و خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده از اوایل هفته آینده 500 تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و منتخب استان بوشهر با قیمت ستاد تنظیم بازار توزیع می‌شود.

حسینی با بیان اینکه "تامین و توزیع روغن خوراکی به شرایط عادی برمی‌گردد" افزود: تامین و توزیع روغن به‌زودی بر اساس نیاز جامعه تامین و در همه فروشگاه‌ها عرضه و شرایط عادی می‌شود.

وی بیان کرد: علاوه بر  توزیع روغن خوراکی از طریق ستاد تنظیم بازار، بخش خصوصی نیز برای تامین این ماده غذایی مورد نیاز اقدام می‌کنند و مشکلی در زمینه روغن خوراکی و دیگر کالاهای اساسی جامعه وجود ندارد.

 

ارسال نظر