کد خبر : 21467

رسوب ۱۳هزار تن برنج و ۱۰۰کانتینر لاستیک خودرو در بندر بوشهر/ مدیرکل گمرک: ترخیص این محموله‌ها نیازمند مجوز است

رسوب ۱۳هزار تن برنج و ۱۰۰کانتینر لاستیک خودرو در بندر بوشهر/ مدیرکل گمرک: ترخیص این محموله‌ها نیازمند مجوز است

مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به وجود ۱۳هزار تن برنج وارداتی در انبار گمرک بوشهر گفت: این محموله‌ها دارای ثبت سفارش هستند که برای ترخیص نیاز به کد رهگیری بانک عامل و اسناد مربوطه است.

بوشهر24، بهروز قره‌بیگی با اشاره به  تخلیه محموله‌های برنج وارداتی در گمرک بوشهر اظهار داشت: 2 هزار و 900 تن برنج در گمرک بندر بوشهر تخلیه و در انبارهای این گمرک رسوب شده است.

وی همچنین از تخلیه 10 هزار و 500 تن محموله برنج در 2 هفته گذشته در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: این محموله‌ها دارای ثبت سفارش هستند که تاکنون ترخیص نشده‌اند.

مدیرکل گمرک بوشهر با تأکید بر اینکه بدون کد رهگیری بانک عامل، امکان ترخیص این محموله‌ها وجود ندارد افزود: محموله 2 هزار و 900 تنی برنج به کد رهگیری بانک عامل و محموله 10 هزار و 500 تنی دیگر نیازمند اسناد ترخیصیه است.

قره‌بیگی با بیان اینکه "محموله‌ها مشکلی در رابطه با ثبت سفارش ندارند" تصریح کرد: در این راستا 100 کانتینر لاستیک خودروهای سنگین و صنعتی نیز در انبار گمرک بوشهر رسوب شده است.

وی با بیان اینکه "بیش از 29هزار حلقه لاستیک کامیون، خودروهای سنگین و صنعتی در 100 کانتینر یادشده وجود دارد" خاطر نشان کرد: این محموله‌ها بیش از 7 ماه در انبار گمرک رسوب شده است که ترخیص آنها نیاز به کد رهگیری بانک عامل دارد.

ارسال نظر