کد خبر : 21476

سرپرست اداره‌کل زندان‌های بوشهر:

گروه‌های جهادی به کمک زندانیان استان بوشهر می‌آیند

گروه‌های جهادی به کمک زندانیان استان بوشهر می‌آیند

سرپرست اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی استان بوشهر گفت: از توان گروه‌های جهادی برای کمک به زندانیان استان بوشهر استفاده می‌شود.

بوشهر24، رضا مقبلی قرائی صبح دوشنبه در نشست با سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای خدمات‌دهی به زندانیان صورت گرفته است.

وی از ارائه خدمات درمانی رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی خبر داد و اضافه کرد: در این راستا بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با اعزام پزشکان متخصص، عمومی و روانپزشک زندانیان نیازمند را به صورت رایگان ویزیت می‌کند.

سرپرست اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی استان بوشهر ادامه داد: استفاده از گروه‌های جهادی برای خدمات دهی به زندانیان یک شاخص مهم در این اداره است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از زندانی‌ها انسان‌های فرهیخته و ارزش مندی هستند که متأسفانه دچار هنجارهای اجتماعی شده‌اند و باید در پشت میله‌های زندان با آنها ملاقات کنیم.

بسیج کنار مردم است

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم از جمله زندانیان آماده خدمات‌دهی هستیم و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

محمد حیدری بیان کرد: بسیج وظیفه خود می‌داند که در همه حال در کنار مردم شریف استان‌ها باشد و ما امروز آمادگی این را داریم که در حوزه بهداشت و درمان همکاری کامل را با اداره زندان‌ها استان داشته باشیم.

 

ارسال نظر