کد خبر : 21479

معاون استاندار بوشهر:

پارک خودرو در ساحل بوشهر ممنوع شد/ اعمال محدودیت تردد در استان

پارک خودرو در ساحل بوشهر ممنوع شد/ اعمال محدودیت تردد در استان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از اعمال محدودیت تردد در استان خبر داد و گفت: پارک خودرو در ساحل بوشهر ممنوع شد.

بوشهر24، مجید خورشیدی یکشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تصویب ستاد ملی کرونا و کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد که امروز ابلاغ شد، مقرر شد که ممنوعیت تردد در ۲۵ استان کشور اعمال شود.

وی اضافه کرد: از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲۴ جمعه محدودیت تردد برای خروج خودروهای بومی و همچنین ورود خودروهای غیربومی از ورودی و خروجی‌های این ۲۵ استان اعمال می‌شود.

جریمه خودروهای متخلف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: از همه شهروندان درخواست داریم که هرگونه سفر غیرضروری را لغو کنند چراکه مأموران در مبادی ورودی و خروجی مستقر خواهند بود و مقررات اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: خودروهایی که از این اعمال مقررات تخطی کنند، به میزان پنج میلیون ریال جریمه برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

خورشیدی با اشاره به کرونا با تجمعات گسترش پیدا می‌کند، افزود: هرچقدر تجمعات انسانی و ترددها را کاهش دهیم تأثیر بالایی خواهد داشت.

ممنوعیت برپایی چادر

وی اضافه کرد: با توجه به لطافت هوا در شرایط کنونی از کسانی که قصد سفر به استان بوشهر دارند این است که در این ایام سفر نکنند و سفر خود را به تعویق بیاندازند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به ممنوعیت برپایی چادر در سواحل استان بوشهر گفت: در این ایام در سواحل استان منع پارک خودرو هم اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم شهروندان با رعایت قوانین، مشمول اعمال قانون و جریمه نشوند.

 

ارسال نظر