کد خبر : 21498

تمامی باشگاه‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی بوشهر تعطیل شد

تمامی باشگاه‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی بوشهر تعطیل شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تأکید بر رعایت پروتکل بهداشتی در مقابله با کرونا گفت: تمامی باشگاه‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی در مرکز استان از فردا به‌مدت ۵روز تعطیل است.

بوشهر24، احمد بهروزیان‌فرد ظهر امروز در نشست با فعالان ورزشی استان بوشهر با تاکید بر رعایت پروتکل بهداشتی برای مصون ماندن از ابتلا به بیماری کرونا اظهار داشت: در این راستا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری، استفاده از ماسک و ضدعفونی تجهیزات ورزشی امری مهم و ضروری است.

وی، از تصویب تعطیلی و محدودیت‌های جدید برای باشگاه‌های ورزشی خبر داد و بیان کرد: به منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا و بنا به تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا تمامی باشگاه‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی در مرکز استان بوشهر از 19 تا 24 آبان تعطیل است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد: شرایط و دستورالعمل‌های آغاز مجدد فعالیت‌های ورزشی بعد از این تاریخ اعلام می‌شود.

بهروزیان‌فرد با تاکید بر رعایت همه باشگاه‌داران و ورزشکاران نسبت به این مصوبه افزود: در این باره با تشکیل کمیته‌ای، بر حسن اجرای این دستورالعمل نظارت و سرکشی می‌شود.

وی با تاکید بر این نکته که همه باید تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا باشند گفت: از همه باشگاه‌داران تقاضا می‌شود ضمن رعایت مصوبه اخیر نسبت به تعطیلی باشگاه‌ها در مدت مذکور اقدام کنند.

 

ارسال نظر