کد خبر : 21500

مسؤول جدید معاونت اجتماعی سپاه استان بوشهر معرفی شد

مسؤول جدید معاونت اجتماعی سپاه استان بوشهر معرفی شد

با حکم سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین مسؤول جدید معاونت اجتماعی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر معرفی شد.

بوشهر24، سرهنگ حسین قاسمی در جلسه شورای معاونین سپاه امام صادق(ع) با حفظ مسؤولیت قبلی به مدت سه سال به عنوان مسؤول جدید معاونت اجتماعی این سپاه استان معرفی شد.
قاسمی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر است که پیش از این به مدت هشت سال مسؤولیت معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه استان بوشهر را بر عهده داشت.

انجام برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های مختلف در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی اعتیاد، طلاق و حاشیه‌نشینی و ایجاد زمینه برای نهادینه کردن و افزایش بیش از پیش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، افزایش جمعیت و ازدواج در جامعه از جمله مهم‌ترین وظایف معاونت اجتماعی سپاه‌های استانی است.

برگزاری دوره توانمندسازی پایگاه‌های مقاومت، جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات پایگاه‌های مقاومت، قرارگاه مسجدمحوری استان و جشنواره برترین مسجد من از جمله مهم‌ترین اقدامات انجام شده در معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه استان بوشهر در دوره تصدی مسؤولیت قاسمی است.

کسب رتبه‌های دوم کشوری در سال‌های 1393 و 1394 و اول استانی در سال‌های 1395 و 1396 در جشنواره مالک اشتر از جمله عملکردهای موفق مدیریتی مسؤول جدید معاونت اجتماعی سپاه استان بوشهر در دوره تصدی مسؤولیت وی در معاونت بسیج مساجد مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) است.

قاسمی همچنین فرماندهی بسیج دانش آموزی شهرستان جم، مسؤولیت برنامه‌ریزی معاونت آموزش و جانشینی معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه استان بوشهر را در کارنامه سوابق کاری خود دارد.

در این جلسه که در سالن جلسات فرماندهی سپاه امام صادق(ع) و با حضور سردار علی رزمجو فرمانده این سپاه برگزار شد با اهدای لوح سپاس از زحمات سروان مهدی عالی‌زاده مسؤول قبلی این معاونت تقدیر به عمل آمد.

عالی زاده پیش از این به عنوان مسؤول معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام صادق(ع) منصوب شده بود.

 

ارسال نظر