کد خبر : 21512

تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی از اولویت‌های پروژه‌های عمرانی بوشهر است

تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی از اولویت‌های پروژه‌های عمرانی بوشهر است

شهردار بوشهر گفت: تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی واقع در میدان شهید مطهری از اولویت‌های مهم پروژه‌های عمران شهری است.

به گزارش بوشهر24، شهردار بندر بوشهر عصر امروز در نشست با شورایاران محلات مختلف بوشهر در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی، جایگاه شورایاران را در درون هر شهر جایگاهی مهم در تصمیمات مدیریت شهری دانست و  اظهار داشت: با همکاری شورایاران در بازدیدهای میدانی از نزدیک معضلات و مشکلات شهری و مطالبات شهروندان بررسی می‌شود.

حسین صالحیان برگزاری نخستین جلسه عمومی خود با شورایاران را  به سبب نقش، اهمیت و جایگاه شورایاران در مدیریت شهری دانست و گفت: شورایاران می‌توانند معضلات  و مشکلات مردم و پیشنهادات خود را به اطلاع مسئولان  مدیریت شهری برسانند.

وی با اشاره به اینکه هر هفته  برای حل مشکلات مردمی با هماهنگی روابط عمومی در مناطق مختلف شهرداری بوشهر به نوبت با شهروندان دیدار می‌کند تاکید کرد: در این راستا بازدیدهای محله‌ای با هماهنگی و همیاری شورایاران در برنامه‌های مدیریت شهری قرار دارد.

در ادامه شورایاران بوشهری مطالبات شهروندان در حوزه‌های مختلف اعم از خدمات شهری و زیباسازی، فضای سبز، پسماند و بهداشت شهری بیان کردند و خواستار تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی شهری شدند.

مشکلات ناوگان حمل و نقل، فنی و عمران، ایجاد گذرها٬ احداث پارک‌های محله‌ای٬ سنگفرش و آسفالت و ایحاد کانال و هدایت دفع آبهای سطحی و مسائل فرهنگی و اجتماعی را از موارد دیگر ممطالبات شورایاران بوشهری بود که شهردار بندر بوشهر راهکارهای لازم برای حل این مسائل بیان کرد.

 شهردار بندر بوشهر در حاشیه این نشست اعلام کرد: تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی واقع در میدان شهید مطهری بوشهر از اولویت‌های مهم پروژه‌های عمران شهری است.

صالحیان با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی بوشهر مجددا فعالیت خود را آغاز  کرده و نظارت لازم به صورت منظم انجام می‌شود خاطرنشان کرد: طی مذاکرات انجام شده قرار است پروژه چرخ و فلک بندر بوشهر تا 3 ماه آینده  آماده بهره‌برداری شود.

 

ارسال نظر