کد خبر : 21513

۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آبرسانی روستایی دمیگز استان بوشهر تخصیص یافت

۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آبرسانی روستایی دمیگز استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان گفت: برای تکمیل مجتمع آبرسانی دمیگز روستایی شهرستان دیر استان بوشهر ۳۰ میلیارد ریال تخصیص یافت.

به گزارش بوشهر 24 از بندر دیر، عبدالحمید حمزه‌پور ظهر امروز در جریان بررسی وضعیت آبرسانی به روستاهای شهرستان دیر با حضور نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، از سپری شدن شدن تابستان بدون بحران و تنش آبی در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با وجود اینکه تابستان بسیار گرم همراه با شرایط کرونایی و افزایش 25 تا 30 درصدی مصرف آب داشتیم ولی به‌حمدالله با اقدامات انجام شده و همراهی مردم  تابستان گذشته با حداقل مشکلات کمبود آب در سراسر شهرها و روستاهای استان بوشهر سپری شد.

وی، با اشاره به بازدید ازپروژه مجتمع آبرسانی دمیگز شهرستان دیر گفت: این مجتمع آبرسانی که نیمه تمام است، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بخشی از اعتبارات این پروژه تامین کرد و ان‌شاالله در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروژه آبرسانی مجتمع روستایی دمیگز شهرستان دیر تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، میزان اعتبار مورد نیاز اجرای پروژه آبرسانی این مجتمع را 5 میلیارد تومان دانست و تاکید کرد: با تامین بخشی از این اعتبار مجتمع آبرسانی روستایی دمیگز شهرستان دیر تا قبل از تابستان سال آینده تکمیل می‌شود.

حمزه‌پور با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان تصریح کرد: برای تکمیل مجتمع آبرسانی دمیگز شهرستان دیر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر 30 میلیارد ریال تخصیص داد.

وی، با بیان اینکه با راه‌اندازی پروژه آبرسانی مجتمع روستایی دمیگز شهرستان دیر مشکل تامین آب شش روستا برطرف می‌شود خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات تامین آب دیگر شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر اقدامات و طرح‌های مهمی در دست اجرا است که امید می‌رود با تکمیل آنها مطالبات مردم محقق شود.

حمزه‌پور تاکید کرد: با اجرای طرح‌های تدوین شده امید می‌رود  شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در تابستان سال آینده در دسترسی به آب آشامیدنی پایدار، مشکلی نداشته باشند.

وی، با قدردانی از همراهی مسئولان و نماینده مردم در مجلس در پیگیری حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها افزود: در اجرای طرح‌های آبرسانی حمایت استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر ستودنی است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، حل مشکلات آبرسانی این استان را یکی از موضوع‌های محوری و با اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: این دیدگاه سبب شده بسیاری از مشکلات در اجرای طرح‌های آبرسانی برطرف شود و اکنون مردم استان بوشهر حداقل کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند.

 

ارسال نظر