کد خبر : 21528

۳۳۰میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه استان بوشهر افتتاح می‌شود

 ۳۳۰میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه استان بوشهر افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح ۶۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی در استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار ۳۳۰ میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر اجرا شده که در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار بوشهر24 با گرامیداشت هفته بسیج از آغاز برنامه‌های این هفته از 30 آبان خبر داد و اظهار داشت: برنامه‌های هفته بسیج با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید و جلوگیری از پیشگیری انتشار کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی، با بیان اینکه در  هفته گرامیداشت بسیج 1550 برنامه تدوین شده است تصریح کرد: در این هفته ضمن افتتاح طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی برنامه‌های مختلفی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به افتتاح 600 پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی در هفته بسیج خاطر نشان کر: این پروژه‌ها با اعتبار 330 میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر در نقاط مختلف روستایی و شهری اجرا شده که در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

سردار رزمجو توزیع بسته‌های معیشتی غذایی و کمک‌های مومنانه را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست و بیان کرد: در این هفته 14 هزار بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 500 هزار تومان بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع می‌شود.

وی، ارزش توزیع بسته‌های معیشتی را 70 میلیارد ریال دانست و خاطر نشان کرد: بیشتر این مواد غذایی در نقاط محروم و دورافتاده بین جامعه هدف توسط بسیجیان حوزه‌ها، پایگاه‌ها و نواحی مقاومت توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: تاکنون افزون بر 200 هزار بسته معیشتی، 32 هزار و 300 بسته لوازم‌التحریر و 2 میلیون و 838 هزار بسته مواد بهداشتی و ضدعفونی بین جامعه هدف توسط سپاه استان بوشهر توزیع شده است.

سردار رزمجو توزیع 144 فقره جهیزیه و 940 عدد کارت هدیه را از دیگر خدمات ارائه شده به نیازمندان دانست و بیان کرد: در مجموع 861.6 میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر به جامعه هدف، خدمات رسانی شده است.

ارسال نظر