کد خبر : 21532

کادر درمانی بیمارستان گناوه تجلیل شدند

کادر درمانی بیمارستان گناوه تجلیل شدند

کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گناوه روز جمعه در آیینی باحضور مسئولان تجلیل شدند.

به گزارش بوشهر24، در این آیین که باحضور فرماندار و امام جمعه گناوه در محوطه فضای سبز بیمارستان برگزار شد، بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تعداد معدودی کادر درمانی به نمایندگی از ۲۲۰ نفر از کارکنان این بیماریتان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

امام جمعه گناوه در این آیین گفت: آنچه که امروز به آن نیاز داریم و مردم باید بسیار به آن اهمیت دهند و به عنوان قدردانی واقعی از مجاهدت‌های کادر درمان به شمار می‌رود، تنها  رعایت کردن مسائل بهداشتی است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: با  افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، فعالیت کادر درمان زیادتر  می شودکه مشکلاتی برای آنان از جمله خستگی به همراه دارد.

وی اظهارکرد: تنها راه ریشه کنی بیماری کرونا و کمک به کادر درمان، رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است که بارها در این زمینه تاکید شده‌است.

فرماندار گناوه گفت : با شیوع ویروس منحوس کرونا، جامعه بیش از پیش متوجه فداکاری‌های کادر درمان و جامعه پزشکی شده‌است.

غلامرضا مهرجو افزود:  اگر زحمات بی‌وقفه و شبانه‌روزی شما عزیزان نبود چه بسا خطرات این بیماری بیش از آنچه امروز ناظر آن هستیم، گسترش می‌یافت.

دکتر محمدعلی دریانورد رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: مردم مهربان و نجیب این شهرستان از ابتدای شروع بیماری کرونا در کنار کادر درمان بوده‌اند و آنچه این شرایط را برای همکاران در این شرایط هموار کرده مایه دلگرمی است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد و تاکنون ۹۷ نفر بر اثر مبتلاشدن به این بیماری فوت کرده‌اند.

ارسال نظر