کد خبر : 21570

سردار حزنی:

محرومیت‌زدایی و مردم‌داری سرلوحه کار سپاه است

محرومیت‌زدایی و مردم‌داری سرلوحه کار سپاه است

دبیر قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه در کنار مأموریت اصلی و اساسی برای ایجاد امنیت پایدار؛ محرومیت‌زدایی، مردم‌داری، مردم‌یاری، مردم‌دوستی و مردم‌نوازی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

به گزارش بوشهر24، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از 636پروژه محرومیت‌زدایی بسیج استان بوشهر با تأکید بر ضرورت توجه به نقاط محروم اظهار داشت: مأموریت اصلی سپاه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد امنیت پایدار در کشور است.

وی خدمت‌رسانی به مردم و نقاط محروم را یکی از ماموریت‌های سپاه دانست و بیان کرد: سپاه در کنار مأموریت اصلی و اساسی خود بحث محرومیت‌زدایی، مردم‌داری، مردم‌یاری، مردم‌دوستی و مردم‌نوازی را سرلوحه کار خود قرار داده است و خود را موظف می‌داند هم مأموریت اصلی و هم این مأموریت خدمت‌رسانی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

حزنی از توزیع کمک‌های مومنانه در نقاط مختلف کشور خبر داد و اضافه کرد: امروز نه‌تنها در استان بوشهر بلکه در سراسر کشور توزیع کمک‌های مؤمنانه، جهیزیه، افتتاح مسکن مددجویی و پروژه‌های محرومیت‌زدایی در حال اجرا است.

دبیر قرارگاه خدمات‌رسانی و محرومیت ‌زدایی سپاه، اقدامات انجام‌شده در عرصه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر را مردم‌پسند عنوان کرد و از مسئولان سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) در این استان قدردانی کرد.

این آیین همزمان با سراسر کشور و به صورت تصویری با حضور سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا، سردار حسین سلامی فرمانده سپاه و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان برگزار شد.

 

ارسال نظر