کد خبر : 21605

جزئیات از آب گرفتن جسد کودک غرق شده در اسکله صیادی بندر دیر

جزئیات از آب گرفتن جسد کودک غرق شده در اسکله صیادی بندر دیر

مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: غروب روز دوشنبه جسد یک کودک غرق شده اهل دیر توسط صیادان در اسکله این بندر از آب خارج شد.

حسین ناظمیان پور روز سه شنبه در گفت وگو با بوشهر 24 افزود: ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه غرق شدن یک کودک هشت ساله در اسکله صیادی بندر دیر به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ اعلام و بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از این پایگاه  به محل حادثه اعزام شد.

وی اضافه کرد: جسد این کودک که روی آب شناور بود توسط صیادان از آب خارج و با نداشتن علایم حیاتی به مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیر انتقال یافت.

مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ادامه داد: در مرکز خدمات جامع سلامت تلاش تیم پزشکی و پرستاری با انجام عملیات احیا موفقیت آمیز نبود و فوت کودک اعلام شد.

ناظمیان پور گفت: در ادامه جسد برای اقدامات و تحقیقات بیشتر به پزشک قانونی انتقال داده شد.

رئیس اداره بهزیستی دیر نیز گفت: "علی اصغر موسی زاده" به علت معلولیت ذهنی و گفتاری تحت پوشش این اداره قرار داشت.

محمد کرمی افزود: این کودک خدمات مستمر و غیر مستمر دریافت می کرد و تا قبل از ویروس کرونا هم در مرکز آموزش روزانه معلولان(طلوع) آموزش می‌دید.

وی با بیان این که خانواده این کودک نیزبه صورت جداگانه تحت پوشش بهزیستی هستند و خدمات مستمر و غیر مستمر دریافت می‌کنند ، افزود: نیروهای بهزیستی به صورت هفتگی با این خانواده دیدار می‌کردند.

بندردیر در فاصله ۱۸۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.

 

ارسال نظر