کد خبر : 21634

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر:

استکبارستیزی در بوشهر فرهنگ شده است

استکبارستیزی در بوشهر فرهنگ شده است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بوشهر از دیرباز استانی فرهنگی است و استکبارستیزی در این استان فرهنگ شده است.

به گزارش بوشهر24، حجت‌الاسلام غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با حضور حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات کشور اظهار داشت: حرکت‌ها در استان بوشهر بر اساس فرهنگ، فتوا و حکم علما انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه مبنای سیاسی استان بوشهر تنها ولایتمداری است تصریح کرد: در این استان اطاعت محض همراه با معرفت از مقام معظم رهبری، اخلاق محوری در رفتارهای سیاسی، وحدت در همه سطح‌ها به ویژه روحانیت، نگاه پیشرفت و توسعه بر اساس دانش و مبانی ایرانی اسلامی فوق‌العاده است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه فعالیت در بخش فرهنگی کاری بسیار بزرگ است گفت: انقلاب اسلامی ایران فرهنگ پایه است که سازمان تبلیغات اسلامی پیشانی این فرهنگ میدانی است.

صفایی بوشهری تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی فرماندهی کار میدانی فرهنگ را انجام می‌دهد و در راستای اندیشه‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب نیروها را مدیریت می‌کند.

وی بیان کرد: تقویت سازمان تبلیغات اسلامی به منزله تقویت انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که باید هر چه محکم‌تر این مهم در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اکنون تنها استان الگو در تنظیم سند توسعه دانش بنیان عرصه اقتصاد و فرهنگ در کشور، استان بوشهر است خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود ۲۲ بهمن امسال این سند اجرایی شد.

 

ارسال نظر