کد خبر : 21653

مسوول سازمان بسیج علمی استان بوشهر:

خانه نخبگان در همه شهرستان‌های استان بوشهر دایر شد

خانه نخبگان در همه شهرستان‌های استان بوشهر دایر شد

مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: خانه نخبگان با هدف تشخیص و جمع‌آوری مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، در همه شهرستان‌های این استان راه‌اندازی شد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ غلام هنرمند روز یکشنبه در نشست خبرنگاران به مناسبت هفته پژوهش، بیان کرد: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر آمادگی دارد تا ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه علمی بسیجیان و دانش پژوهان بوشهر را در راستای رسیدن به اهداف نظام و انقلاب عملی کند.

وی افزود: در همین راستا از آغاز سال ۹۹ تاکنون طرح‌های مختلف مخترعان و مبتکران استان مورد حمایت‌های مالی و اداری این سازمان قرار گرفته است.

مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهارداشت: علم در همه دوره‌های زندگی بشر ابزاری برای تسلط بر ابعاد مختلف زندگی بوده است و هر ملتی که بهره بیشتری از آن ببرد، تسلط و حاکمیت بیشتری بر روند تغییرات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و تمدن سازی دارد.

هنرمند ادامه داد: توجه به دانش و تقویت بنیه علمی همواره در آموزه‌های دینی و انقلابی ایران جایگاهی ارزشمند و بی‌بدیل داشته است.

وی گفت: بر همین اساس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز با استفاده از ظرفیت مراکز رشد، پایگاه‌های علمی و خانه نخبگان فعالیت‌های دامنه داری را در راستای توجه به یافته‌های علمی و استعدادهای نخبگان علمی بسیج به سرانجام رسانده است.

 

ارسال نظر