کد خبر : 21657

شورای بوشهر از سرمایه گذاری در پروژه های شهری حمایت می‌کند

شورای بوشهر از سرمایه گذاری در پروژه های شهری حمایت می‌کند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: این شورا از سرمایه‎گذاری در پروژه‏‎های شهری به خصوص در حوزه گردشگری به صورت ویژه حمایت می‎کند.

به گزارش بوشهر24، مهرزاد آسایش روز دوشنبه در نطق پیش از دستور در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: باید زمینه برون سپاری پروژه‌های تفریحی و گردشگری به سرمایه گذاران فراهم و هزینه اختصاص داده شده به این پروژه‌ها صرف سایر پروژه‌های عمرانی و خدماتی شود.

وی بیان کرد: علاوه بر سلب اعتماد شهروندان از شهرداری اعتماد پیمانکاران به شهرداری نیز سلب شده که باید زمینه اعتمادسازی موردنیاز فراهم شود.

آسایش ادامه داد: با توجه به اینکه شهرداری در مناقصه احداث و بهسازی زمین‌های چمن مصنوعی برنده ای نداشته پیشنهاد می‌شود این پروژه‌ها به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار و هزینه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی آن با هدف سرعت بخش به اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات شهری هزینه شود.

وی همچنین با قدردانی از کارکرد سازمان مدیریت پسماند گفت: طرح پاکسازی محله‎های تنگک‌ها اقدام بسیار خوبی است و انتظار می‌رود این طرح در تمام محله‎های شهر اجرایی ‌شود.

آسایش ادامه داد: با توجه به اینکه نورپردازی صحیحِ اماکن شهری تاثیر خوشایندی بر روح و روان شهروندان دارد و چهره زیبا به سیما و منظر شهری می‌دهد، انتظار می‎رود شهرداری برنامه ریزی جدی برای نورپردازی میدان‎ها و اماکن شهری داشته باشد.

وی همچنین با گرامیداشت ۲۶ آذر روز حمل و نقل خواستار توجه جدی به وضعیت رانندگان سازمان حمل و نقل شهرداری شد.

ارسال نظر