کد خبر : 21674

معاون استانداری بوشهر: دولت راهی برای پایان مشکلات اقتصادی پیدا می کند

معاون استانداری بوشهر: دولت راهی برای پایان مشکلات اقتصادی پیدا می کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت: اگرچه مردم گرفتاری های معیشتی و اقتصادی دارند اما این سختی ها به پایان خواهد رسید و دولت بدنبال راهی برای گذر از سختی های موجود است.

به گزارش بوشهر24، محمدتقی ایرانی سه شنبه شب در دیدار با امام جمعه گناوه افزود: با عبور از مشکلات موجود ملت ایران مسیر عزت و افتخاری که به برکت خون شهدا و امام راحل و رهبری دست یافته اند ، را محکم تر دنبال و ارزش‌ها و  اعتقادات دینی مان را در  جهان اسلام نهادینه تر خواهیم کرد.

وی یادآورشد:باتوجه به اینکه در برهه کنونی منافع ملی باید برای همگان مهم باشد تحقق این مهم در گرو وحدت، انسجام ، رفاقت و همراهی است که در استان بوشهر و بویژه شهرستان گناوه نمایان  است.

معاون استانداری بوشهر گفت: روحانیون و ائمه جمعه، نگهبانان ارزش‌های دینی ، اعتقادی و اخلاقی در برابر تهاجم فرهنگی و ترفندهای دشمنان هستند.

وی یادآورشد:در برهه کنونی که ارزش‌ها و  باورهای دینی و اعتقادی جامعه مورد هجمه دشمن قرار گرفته ، روحانیون در نوک پیکان تهاجم فرهنگی غرب هستند.

ایرانی  اظهارکرد: احترام به روحانیت اعم از مسئول و طلبه  یک  اعتقاد دینی است و با سختی‌هایی که می کشند باید همه مردم و مسئولان پشت آنان بایستند و همراهی و پیروی کنند تا همگی از آموزه‌های دینی بتوانیم الگوی مناسب ایرانی اسلامی را حفظ و تعمیم دهیم و  دنیا آن را  به عنوان یک الگو بپذیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر افزود:  وجود امام جمعه در گناوه که یاری رسان مسئولان است مایه افتخار و  فرصتی برای مسئولان جهت بهره مندشدن از ظرفیت ایشان در  جهت  خدمت بیشتر به مردم است.

امام جمعه گناوه گفت: در این شهرستان تعامل و هماهنگی بسیار خوبی بین مسئولان در راس آن فرماندار وجود دارد.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: عمده مشکلات مردم این شهرستان  دریا و دریانوردی است زیرا که درآمد ۸۰ درصد آنان از به دریا وابسته است و باید دولت در رفع آن همت و کمک کند.

وی اظهارکرد: دیدگاه منفی به مناطق جنوب کشور وجود دارد و آنان را قاچاقچی می دانند در حالی که چنین دیدی نادرست است  و همه را نباید با یک دیدگاه نگریست.

امام جمعه گناوه گفت: اعتقاد راسخ داریم  قاچاق یک پدیده  زشت و مذموم است و با قاچاقجی باید برخورد شود اما باید دیدگاه متفاوتی  بین مردم نحیب و شریف که همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند با قاچاقچی وجود داشته باشد.

معاون سیاسی ، امنیتی استانداری بوشهر پس از دیدار با امام جمعه از مادر شهید علی صیادی از شهدای دوران دفاع مقدس سرکشی کرد.

                                               

                                                      

محمدتقی ایرانی گفت: دیدار و سرکشی از خانواده شهدای والامقام وظیفه ای بر دوش ما مسئولان است که در  دستور کار سفرهای شهرستانی خود قرار داده ام.

وی افزود: خانواده شهدا هیچ چیزی از نظام نخواسته اند و پدر و مادران شهدا به عنوان یک گنجینه گرانبها و ارزشمند با همه وجود به امام راحل و رهبرمعظم انقلاب عشق می ورزند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: بیشتر خانواده های شهدا ملجا مردم هستند و اعتماد به این عزیزان دارند.

وی خاظرنشان کرد: مراقبت از پدران و مادران شهدا اولویت بنیاد شهید است و جایگاه رفیعی در بین مردم دارند و باید مثل چشم از آنان محافظت و مراقبت کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناوه گفت: شهرستان گناوه در دوران دفاع مقدس ۲۳۰ شهید والامقام  و ۷۵۰ جانباز با ۷۰ درصد تقدیم میهن و انقلاب کرده است.

محمد قاعدی افزود: تعداد والدین شهدای در قید حیات ۷۲ نفر و همسران شهدا ۶۲ نفر هستند.

وی گفت: با تعامل خوب فرماندار و برنامه ریزی شورای ترویج فرهنگ و ایثار شهرستان، کارهای فرهنگی مختلفی در طول سال از جمله سرکشی از خانواده شهدا اجرا می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر پس از دیدار با خانواده شهید صیادی از منزل یک مددجوی بهزیستی دیدن کرد.

محمدتقی ایرانی در جریان مسایل و مشکلات این خانواده قرار گرفت و گفت: مسئولان همراه با خیرین تا حد توان از مددجویان نهادهای حمایتی پشتیبانی می کنند و شما را تنها نخواهند گذاست.

در پایان این دیدار بسته های معیستی توسط رئیس بهزیستی گناوه به خانواده مددجو اهدا شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

 

ارسال نظر