کد خبر : 940

حذف بیانیه حوزه بوشهر در خبرگزاری فارس!

حذف بیانیه حوزه بوشهر در خبرگزاری فارس!

به گزارش "بوشهر24"، خبرگزاری فارس که این بیانیه را در خروجی اخبار استان بوشهر خود منتشر نموده بود مدتی بعد، آن را از خروجی خود حذف نمود!

بوشهر24: صبح امروز حوزه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر بیانیه ای در خصوص جشن سالروز پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری که امروز در بوشهر برگزار گردید، صادر نمود.

به گزارش "بوشهر24"، خبرگزاری فارس که این بیانیه را در خروجی اخبار استان بوشهر خود منتشر نموده بود مدتی بعد، آن را از خروجی خود حذف نمود!

فارس

تصویر بالا نتیجه اخبار ایندکس شده با کلید واژه بوشهر در موتور جستجوی خبر قطره را نشان می دهد که بیانیه حوزه علمیه امام خمینی(ره) با عنوان "به جای لقمه گرفتن برای فردای سیاسی خود، گره های امروز زندگی مردم را باز کنید" در بین اخبار دیده می شود، اما با مراجعه به لینک مربوطه هیچ نشانی از خبر ارسالی موجود نمی باشد!

به گزارش "بوشهر24" متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

یک سال از حماسه سیاسی ملت، در سال ۱۳۹۲ و انتخابِ قاطع کم رای ترین رییس جمهور تاریخ ایران با ۵۰ + هفت دهم درصد آراء ماخوذه، می گذرد. به هر حال، جشنی برای هفت دهم درصد آراء، قرار است برگزار شود.

بد نیست بدانیم که به دلیل حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴، ناظران و مسئولینی از ارگان های مربوطه می توانستند در کشور برزیل حاضر شوند، اما نشدند. علتش این بود که، وجدان بیدارشان آنان را ملامت می کرد اگر ریالی به اسم مردم ایران خرج کنند، که ضرورت نداشته باشد. جالب است؛ از سویی ریال ریال، به نفع مردم صرفه جویی می کنیم، و از سویی به بهانه شادی و به اسم پیروزی و در حقیقت یک میتینگ سیاسی را، با ولخرجی میلیاردها تومان قصد داریم برگزار کنیم و پیام دریافت شده ی انتخابات را دوباره تکرار کنیم.

شاید به خاطر “از حماسه تا حماسه” ای که برگزار نشده، خرده ای به دل گرفته باشید، نیمه شعبان را غنیمت شمرده باشید. اما حقیقت این است که به جای بازی های کودکانه ی سیاسی بهتر است اکنون که بر اریکه خدمت تکیه کرده اید، به جای لقمه گرفتن برای فردای سیاسی خود، گره های امروز زندگی مردم را باز کنید.

خبرها حاکی از این است که خود نهاد ریاست جمهوری جشن های سالگرد پیروزی را به نهاد های مردمی واگذار کرده است، لذا پسندیده است در برگزاری آن قناعت به نیازمندی ها و ضروریات شود و پسندیده تر این که، امانت دار باشیم !!! امانت داری یعنی اینکه، عوض به سینه زدن سنگ ائتلاف منحله اصلاحاتی و ایجاد کشش، چسبندگی و انسجام میان احزاب موتلفه، یا استفاده از اسم “حامیان مردمی” بر روی “ستادهای انتخاباتی” و … ، بیایم و به وظیفه خود عمل کنیم و در خدمت مردم باشیم.

 

 

ارسال نظر