کد خبر : 10673

تدوین طرح اشتغال‌زایی در دشتی

تدوین طرح اشتغال‌زایی در دشتی

بوشهر24: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی گفت: با تدوین طرح اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتی، برنامه توانمندسازی مددجویان و پرداخت تسهیلات کم‌بهره اشتغال‌زایی امسال اجرایی شده است.

بوشهر24: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی گفت: با تدوین طرح اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتی، برنامه توانمندسازی مددجویان و پرداخت تسهیلات کم‌بهره اشتغال‌زایی امسال اجرایی شده است.

به گزارش " بوشهر24 "، احمدرضا بحرینی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از دانش آموزان کانون پیروان ولایت این شهرستان به همراه خانواده‌هایشان با امام جمعه آبدان ضمن تبریک سال نو ، اظهار داشت: توجه مسئولان به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد یکی از راه‌های ایجاد امید برای رشد در زمینه‌های مختلف است که سبب توسعه در کشور نیز می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی در راستای استعداد یابی و شکوفا سازی آن در افراد تحت حمایت توسط کمیته امداد صورت می‌گیرد عنوان کرد: برگزاری اردوها، کلاس‌ها، همایشات و برنامه‌های نمایشگاهی و تفریحی از جمله این کارها است.

مدیر کمیته امداد شهرستان دشتی با بیان اینکه امسال کمیته امداد این شهرستان یکی از بهترین دستگاه‌ها در جذب تسهیلات اشتغال از سوی فرمانداری معرفی شده، بیان کرد: با توجه به سیاست‌های جدید امداد، خودکفایی و توانمندسازی، مددجویان در دستور کار قرار دارد که در این راستا با تدوین طرح اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتی، برنامه توانمندسازی و پرداخت تسهیلات کم‌بهره اشتغال‌زایی امسال اجرایی شده است.

وی بیان کرد: آموزش، معرفی به مشاوره‌های شغلی و مراکز کاریابی و همچنین پرداخت تسهیلات از جمله کارهایی است که کمیته امداد در راستای اشتغال خانواده‌های تحت حمایت ارائه می‌کند.

بحرینی گفت: این نهاد بعد از پرداخت تسهیلات نظارت‌های دقیقی بر نحوه هزینه آن برای اجرایی شدن طرح مورد نظر انجام می‌دهد.

امام جمعه آبدان نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: بیشترین افراد موفق جامعه از طبقه متوسط و ضعیف جامعه هستند چرا که تلاش می‌کنند برای فردایی بهتر که این خود سبب توسعه در کشور نیز می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به تحصیل دانش آموزان گفت: خیران در کمک رسانی به دانش آموزان کوتاهی نکنند چرا که عدم کمبود لوازم  تحریر، پوشاک ، شهریه تحصیلی سبب امیدواری در دل نیازمند برای موفقیت می‌شود.

حسینی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضوع فرهنگ تاکید فراوانی دارد که تمامی دستگاه‌ها به ویژه آموزش و پرورش، کمیته امداد، بهزیستی که با جوانان سرکار دارند باید این موضوع را به طور ویژه در برنامه‌های خود قرار دهند./ تسنیم

ارسال نظر