کد خبر : 11024

دبیر پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس خبر داد:

حمایت بنیاد ملی نخبگان از جشنواره ملی دانایی خلیج فارس/ اهدای نشان نخبگی صنعت نفت به نفر برگزیده

حمایت بنیاد ملی نخبگان از جشنواره ملی دانایی خلیج فارس/ اهدای نشان نخبگی صنعت نفت به نفر برگزیده

بوشهر24: وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران به جمع حامیان رسمی جشنواره ملی دانایی خلیج فارس پیوست/ به نفر اول این جشنواره تندیس و مدال نخبگی صنعت نفت اهدا خواهد شد.

بوشهر24: وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران به جمع حامیان رسمی جشنواره ملی دانایی خلیج فارس پیوست.

به گزارش "بوشهر24"، دبیر پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس و رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با بیان این خبر افزود: با تلاشهای صورت گرفته در پارک علم و فناوری خلیج فارس و دستور وزیر محترم نفت، جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در فهرست برنامه های سالیانه این وزارتخانه قرار گرفت و به نفر اول این جشنواره تندیس و مدال نخبگی صنعت نفت اهدا خواهد شد.

رضا آذین حمایت رسمی وزارت نفت از این جشنواره با وجود جشنواره های متعددی که در حوزه نفت و انرژی برگزار می شود را نشان از اعتبار و سطح بالای این جشنواره دانست و گفت: جشنواره امسال به یاد شهید برجسته صنعت نفت کشور، شهید تندگویان برگزار خواهد شد و از مقام شامخ این شهید والامقام به صورت ویژه تجلیل می شود.

دبیر پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس، بنیاد ملی نخبگان را یکی دیگر از حامیان رسمی جشنواره ذکر کرد و خاطر نشان ساخت: با توجه به آیین نامه های بنیاد ملی نخبگان این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای نخبگانی شناسایی شده و نفرات برگزیده آن تحت پوشش حمایت های بنیاد ملی نخبگان قرار خواهند گرفت.

 آذین یکی دیگر از نقاط عطف جشنواره امسال را ارزیابی اختراعات شرکت کننده در جشنواره توسط بنیاد ملی نخبگان ذکر کرد و افزود: در جشنواره امسال 151 طرح شرکت داشتند که از بین آنها 65 طرح دارای گواهی ثبت اختراع هستند و با رایزنی های صورت گرفته، قرار است در روز اختتامیه جشنواره این اختراعات مورد ارزیابی داوران بنیاد ملی نخبگان قرار بگیرد و در صورت کسب امتیازات لازم از تسهیلات سطح 3 بنیاد نخبگان بهره مند شوند.

وی به تغییر تاریخ برگزاری اختتامیه جشنواره اشاره کرد و گفت: به دلیل همزمانی برگزاری پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس و چهارمین همایش ملی توسعه دانایی محور، تاریخ برگزاری اختتامیه جشنواره به 8 و 9 اردیبهشت ماه تغییر پیدا کرد.

ارسال نظر