کد خبر : 11225

بانک‌ها در بهبود وضعیت اشتغال جوانان استان بوشهر تلاش کنند

 بانک‌ها در بهبود وضعیت اشتغال جوانان استان بوشهر تلاش کنند

استاندار بوشهر گفت: با توجه به نقش مهم بانک‌ها در وضعیت اقتصادی و تولیدی جامعه، بانک‌ها باید نقش خود را در اشتغال جوانان استان بوشهر و رونق اقتصادی جامعه بیشتر نشان دهند.

به گزارش " بوشهر24 "، مصطفی سالاری در همایش تجلیل از بانکداران نمونه استان بوشهر با بیان اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد و رونق جامعه برعهده دارند اظهار داشت: بیشتر برنامه روزمره مردم با بانک‌ها است که این خود نقش موثر بانک‌ در امورات جامعه نشان می‌دهد.

وی، با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: شعار امسال دولت و ملت، همدلی و همزبانی است که اگر بخواهیم با مردم همدل و همزبان باشیم باید پاسخگوی مسائل آنان در زمینه‌های مختلف باشیم تا در رفع مشکلاتشان اقدام کنند.

استاندار بوشهر با تاکید بر حل اشتغال جوانان جامعه گفت: در بیشتر خانواده‌ها جوانان جویای کار و تحصیل‌کرده وجود دارد که باید با تعامل بانک‌ها مشکلات این حوزه برطرف شود.

سالاری با بیان اینکه بانک‌‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری در برطرف کردن مشکل اشتغال جامعه دارند افزود: بانک‌ها باید نقش خود را در اشتغال و رونق اقتصادی جامعه بیشتر نشان دهند که در این راستا با کمک به واحدهای تولیدی زمینه فعال کردن واحدهای راکد و نیمه فعال فراهم کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه امسال فضای کسب و کاربیشتر از سال‌های قبل فراهم می‌شود تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش بینی می‌شود امسال فضای کسب و کار بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم.

سالاری، با اشاره به اینکه تورم در کشور کنترل شده گفت: اکنون فضای اقتصادی مطلوبی در استان بوشهر فراهم شده که این مهم با آرامش وثبات اقتصادی استان توام شده است.

وی تکریم و احترام مردم باید دراولویت کاربانک‌داری قرار بگیرد افزود: بانک‌داران درتقاضاهای مردم سعی کنند تحقق ببخشند درغیر این صورت با منطق و احترام رضایت خاطر مردم را فراهم کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه بانکداری جزو بدنه دولت است گفت: مردم رفتار کارکنان بانک‌ها را رفتار دولت تلقی می‌کنند که لازم است در تکریم مردم و مشتریان بانک‌ها نهایت تلاش شود.

سالاری، رضایت مردم از عملکرد بانک‌ها را سبب افزایش اعتماد مردم به دولت دانست و گفت: بی رضایتی مردم از بانک‌ها و دستگاههای دولتی سبب بی اعتمادی مردم از دولت می‌شود از این نظر لازم است در همه زمینه‌ها پاسخگوی نیازهای مردم بصورت منطقی باشیم./ تسنیم

ارسال نظر