کد خبر : 11689

انتقال دفتر چاه‌نفت نرگسی از گچساران به وحدتیه

انتقال دفتر چاه‌نفت نرگسی از گچساران به وحدتیه

نماینده مردم دشتستان در مجلس با اشاره به انتقال دفتر چاه نفت نرگسی از گچساران به وحدتیه گفت: این موضوع به‌همراه مشکل حق آلایندگی و کارکنان بومی تاسیسات نفت نرگسی در کمیسیون انرژی مجلس در دستور کار قرار دارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر برازجان و مدیران شهرداری اظهار داشت: شوراها مظهر تحقق دستور خداوند به پیامبر اکرم (ص) مبنی بر مشورت با امت و نماد حضور حداکثری و موثرتر و نزدیک‌تر مردم در اداره امور شهرها و روستاها و یکی از بارزترین نمونه‌های تعالی حقوق شهروندی در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: مسئولین در طول دوران خدمت خود چند کار مهم، بزرگ و عام‌المنفعه انجام بدهند که مردم از این خدمت سود ببرند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر ضمن تاکید بر شناسایی مشکلات محله‌های محروم خاطرنشان کرد: خواسته‌های مردم باید اولویت‌بندی شود و بالاترین مسئول در هر حوزه‌ای باید پاسخگوی مطالبات حقیقی مردم باشد.

وی در مورد انتقال دفتر چاه نفت نرگسی از گچساران به وحدتیه بیان داشت: این موضوع به‌همراه مشکل حق آلایندگی و کارکنان بومی تاسیسات نفت نرگسی در کمیسیون انرژی مجلس در دستور کار قرار دارد و چند روز قبل طی بازدید به‌همراه اعضاء کمیسیون انرژی مجلس از نزدیک موضوعات بررسی شده و پیگیر آن خواهیم بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دیدار با وزیر مشکل شهرداری را پیگیری خواهم کرد گفت: رفع مشکلات مردمی در دستور کار ما قرار دارد.

موسوی‌نژاد از استقرار 4 آمبولانس مجهز در دشتستان خبر داد و افزود: به‌دنبال خرید 4 دستگاه آمبولانس هستم که به‌زودی اعتبار آن تامین خواهد شد.

وی نداشتن چشم‌انداز طولانی مدت را از مشکلات شهرداری عنوان کرد و گفت: هر کسی شهردار باشد باید اقدامات در حال اجرای شهرداری قبل را ادامه و تکمیل کند./ فارس

ارسال نظر