کد خبر : 12383

۳۵۶ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استان بوشهر تخصیص یافت

 ۳۵۶ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: از ۴۰۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار تملک دارایی سرمایه‌ای و عمرانی استان بوشهر تاکنون ۳۵۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته است.

به گزارش " بوشهر24 "، محمدجواد بیات با بیان اینکه در سال گذشته درآمدهای عمومی این استان 34 درصد افزایش یافت اظهار داشت: با توجه به مبلغ مصوب در قانون بودجه کشور برای درآمدهای عمومی استان بوشهر که پارسال یک‌هزار و 454 میلیارد ریال تصویب شده بود مبلغ وصول شده رقمی افزون بریک هزار و 382 میلیارد ریال شد که نسبت به سال ماقبل آن 34 درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به اینکه درآمدهای وصولی استان با پیگیری دستگاه‌های اجرایی و مسئولان استان محقق شده افزود: این درآمدها در قالب اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی سرمایه‌ای به استان برگشت و برای انجام امورات جاری و توسعه و آبادانی هزینه شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با اشاره به پرداخت 98 درصد اعتبارات هزینه‌ای استان بوشهر گفت: 123 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبارات هزینه‌ای به استان بوشهر ابلاغ شد که تاکنون 98 درصدآن پرداخت و در اختیار دستگاههای اجرایی گذاشته شده است.

بیات با اشاره به اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای بیان کرد: 408 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار تملک دارایی سرمایه‌ای به استان بوشهر ابلاغ شد که تاکنون 356 میلیارد و 300 میلیون تومان آن پرداخت و در اختیار دستگاههای اجرایی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 90 درصد اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی استان بوشهر پرداخت شده است تصریح کرد: از 532 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی سرمایه‌ای استان بوشهر 90 درصد آن به میزان 477 میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر از پرداخت اعتبارات ملی استانی شده خبر داد و گفت: تاکنون 21 میلیارد و 600 میلیون تومان از اعتبارات ملی استانی شده بوشهر پرداخت شده است.

بیات افزود: تاکنون یک‌هزار 253 میلیارد و 700 میلیون تومان از اعتبارات مختلف از  طریق خزانه به دستگاههای مختلف اجرایی استان بوشهر پرداخت شده است./ تسنیم

ارسال نظر