کد خبر : 127

موسوی نژاد: راهکارهایی برای فروش خرمای نخلداران

موسوی نژاد: راهکارهایی برای فروش خرمای نخلداران

بوشهر۲۴: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: راهکارهایی برای فروش خرمای نخلداران در شهرستان دشتستان در نظر گرفته شد که یکی از این راهکارها خرید محصول نخلداران از سوی صنایع و شرکت‌های بسته‌بندی بود.

به گزارش بوشهر ۲۴ حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در نشست با مسئولان سعدآباد اظهار داشت: دشتستان از مناطق مهم و بزرگ کشور است و رسیدگی به مشکلات مردم این شهرستان امری لازم است.

وی افزود: در حوزه زیرساختی در دشتستان نیازمند اهتمام بیشتر مسئولان هستیم و انتظار داریم مسئولان شهرستان و استان نسبت به این مهم تلاش بیشتری کنند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سفر اخیر معاون اول رئیس جمهور به استان بوشهر بسیاری از مطالبات شهرستان دشتستان را پیگیری کردیم و وی قول مساعد داده است.

موسوی نژاد تصریح کرد: مشکلات آب شرب دشتستان به معاون اول رئیس جمهور منتقل شده و امیدواریم با پیگیری بیشتر مسئولان دشتستان و استان بوشهر این مهم مرتفع شود.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی نخلداران و تولیدکنندگان خرما در دشتستان افزود: شهرستان دشتستان با بیش از ۴.۵ میلیون اصله نخل حجم بسیار بالایی از مجموع خرمای کشور را تولید می کند که در صورت برداشت مکانیزه و عرضه مناسب می تواند جایگاه بسیار خوبی در بازارهای داخلی و جهانی داشته باشد.

این نماینده مجلس اضافه کرد: راهکارهایی برای فروش خرمای نخلداران در شهرستان دشتستان در نظر گرفته شد که یکی از این راهکارها خرید محصول نخلداران از سوی صنایع و شرکت های بسته بندی بود.

موسوی نژاد گفت: رسیدگی به مشکلات مناطق روستایی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و نباید در این مسیر کم کاری و اهمالی صورت گیرد. / فارس

ارسال نظر