کد خبر : 12949

شب گذشته در نمایشگاه بین المللی بوشهر؛

افتتاح نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت/ استقبال کم صنایع و غرفه های خالی +تصاویر

افتتاح نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت/ استقبال کم صنایع و غرفه های خالی +تصاویر

بوشهر24: نکته ای که در این نمایشگاه به چشم می خورد این است که این نمایشگاه چندان مورد استقبال صنایع استان بوشهر قرار نگرفته است، به طوریکه بسیاری از غرفه های این نمایشگاه خالی و تعداد غرفه های فعال کمتر از حد انتظار است. برخی مدیران صنایع حاضر در نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار "بوشهر24" این عدم استقبال را انتقاد از مدیریت استان و عدم همکاری ایشان در راه رفع موانع در مقابل صنعت دانستند.

بوشهر24: نمایشگاه صنعت معدن و تجارت در استان بوشهر افتتاح شد.

به گزارش " بوشهر24 " چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با مشارکت و همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، انجمن مدیران صنایع و نمایشگاه بین المللی استان، شب گذاشته با حضور باستی معاون عمرانی و زرین فر، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار افتتاح شد.

نکته قابل ذکر در افتتاحیه این نمایشگاه، استقبال اندک صنایع استان از این نمایشگاه بود، به طوریکه بسیاری از غرفه های این نمایشگاه خالی و تعداد غرفه های فعال کمتر از حد انتظار است. برخی مدیران صنایع حاضر در نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار " بوشهر24 " این عدم استقبال را انتقاد از مدیریت استان و عدم همکاری ایشان در راه رفع موانع در مقابل صنعت دانستند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه بعد از ظهر امروز و فردا از ساعت 17 تا  22 در محل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، ادامه می یابد.

افتتاح نمایشگاه صنعت و معدنافتتاح نمایشگاه صنعت و معدنافتتاح نمایشگاه صنعت و معدنافتتاح نمایشگاه صنعت و معدنافتتاح نمایشگاه صنعت و معدنافتتاح نمایشگاه صنعت و معدن

ارسال نظر