کد خبر : 12955

در آیین افتتاحیه نمایشگاه صنعت؛

باستی: کالاهای مورد نیاز ادارات از تولیدکنندگان استان تهیه می‌شود

باستی: کالاهای مورد نیاز ادارات از تولیدکنندگان استان تهیه می‌شود

بوشهر24: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: کالاهای مورد نیاز ادارات بوشهر از تولیدکنندگان استان تهیه می‌شود.

بوشهر24: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: کالاهای مورد نیاز ادارات بوشهر از تولیدکنندگان استان تهیه می‌شود.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، سید محمد حسن باستی یکشنبه‌شب در آئین افتتاح چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: مدیریت ارشد استان بوشهر حمایت از تولیدکنندگان داخلی را به صورت جدی در دستور کار دارد و اولویت نخست ما تولیدکنندگان استان هستند.

وی ادامه داد: ادارات و سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف استان بوشهر را نیز موظف کرده‌ایم که نیازهای خود به محصولات مختلف را با اولویت محصولات تولیدکنندگان استان بوشهر تهیه کنند و در صورت وجود محصول تولیدی استان، حق خرید از محصولات خارج از استان را ندارند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه حجم سرمایه‌گذاری در استان بوشهر روز به روز در حال افزایش است، اضافه کرد: استان بوشهر در تمامی زمینه‌های صنعتی و معدنی دارای ظرفیت‌های بالایی است و امیدواریم همه مسئولان و به‌ویژه بانک‌ها از این تولیدکنندگان حمایت کنند.

وی به اهمیت برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: فرصت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در استان بوشهر وجود دارد و برگزاری این نمایشگاه به خوبی این ظرفیت‌ها را نمایش می‌دهد و معرفی می‌کند و نقشی محوری در توسعه خواهد داشت.

باستی بیان داشت: این نمایشگاه باید به صورت مستمر برگزار شود و رقابت مناسب بین صنایع مختلف استان ایجاد شود؛ ایجاد رقابت به توسعه و پیشرفت صنایع کمک می‌کند.

وی بر لزوم حمایت مناسب از همه صنایع و معادن استان تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مشکلات تک تک صنایع استان بوشهر را بررسی خواهیم کرد و از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات صنایع استفاده می‌کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: استان بوشهر در زمینه صنایع و معادن و همچنین صنعت نفت و گاز و پتروشیمی جایگاه ویژه‌ای دارد و باید زمینه مناسب برای صادرات محصولات استان بوشهر فراهم شود.

لازم به ذکر است که چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ۱۷ تا ۲۰ خردادماه هر روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان علاقمندان است.

 

ارسال نظر