کد خبر : 12961

صادرات گوشت مرغ دشتستان به کشورهای منطقه خلیج فارس

صادرات گوشت مرغ دشتستان به کشورهای منطقه خلیج فارس

مدیر عامل کشتارگاه صنعتی دشتستان از صادرات گوشت مرغ دشتستان به کشورهای منطقه خلیج فارس خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، هادی حقانی ظهر امروز در بازدید مسئولان از کشتارگاه صنعتی جیان مرغ اظهار داشت: دشتستان از شهرستان‌های مهم و بزرگ در تولید گوشت قرمز و سفید در استان است و بخش عظیمی از تولیدات گوشت استان متعلق به این شهرستان است.

وی افزود: حمایت از کشتارگاه‌ها و مرغداری‌ها و تولیدکنندگان از اساسی‌ترین مسئولیت‌های مدیران است و امیدوار هستیم شاهد تداوم حمایت مسئولان باشیم.

مدیر عامل کشتارگاه صنعتی جیان مرغ دشتستان با اشاره به میزان تولیدات گوشت مرغ در کشتارگاه دشتستان خاطرنشان کرد: در این کشتارگاه 85 کارگر با ظرفیت تولیدی 300 تن سردخانه‌ای و چهار هزار قطعه در ساعت مشغول به فعالیت هستند.

حقانی از صادرات گوشت مرغ دشتستان به کشورهای منطقه خلیج فارس خبر داد و تصریح کرد: بدون تردید با طرح توسعه‌ای این کشتارگاه به ظرفیت یک‌هزار و 300 تن زمینه صادرات این مجموعه به کشورهای منطقه خلیج فارس و عراق فراهم می‌شود و تاکنون اقدامات خوبی در این مسیر انجام داده‌ایم.

رئیس جهاد کشاورزی دشتستان نیز اظهار داشت: بیش از 70 درصد سطح زیر کشت استان متعلق به دشتستان است و برای رشد کشاورزی و حمایت از تولیدکنندگان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

حمیدرضا جهانبخش افزود: کشتارگاه‌ها و مرغداری‌های دشتستان نقش مهمی در تولید مرغ استان دارند و از همه توانمندی موجود برای پیشرفت این مجموعه‌ها بهره می‌بریم./ فارس

ارسال نظر