کد خبر : 12962

راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و مشاغل خانگی در سعدآباد

راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و مشاغل خانگی در سعدآباد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و مشاغل خانگی در سعدآباد خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالرسول کازرونی عصر امروز در بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای سعدآباد اظهار داشت: توجه به آموزش‌های تخصصی اشتغال از برنامه‌های اساسی مسئولان فنی و حرفه‌ای استان است.

وی از راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و مشاغل خانگی در سعدآباد خبر داد و افزود: آموزش کارآفرینی و مشاغل خانگی در بخش سعدآباد راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بر گسترش آموزش‌ها در این بخش تاکید کرد و یادآور شد: آموزش حرفه‌های اشتغال‌زا به منظور افزایش رضایتمندی مخاطبان از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید در اولویت قرار گیرد.

کازرونی خاطرنشان کرد: موانع و مشکلات مراکز آموزشی باید با مشارکت و همفکری، همیاری و همدلی همه مسئولان ستادی اداره کل و مربیان و کارکنان مرکز بررسی و رفع شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توجه به آموزش و توانمندسازی زنان و کسب و کارهای خرد و مشاغل خانگی و ترویج آموزش‌های کارآفرینی را یکی از اولویت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر عنوان کرد.

کازرونی گفت: آموزش کارآفرینی و حرفه‌های مشاغل خانگی به منظور بهره‌مندی بانوان سعدآبادی از آموزش‌های مهارتی به زودی در این بخش راه‌اندازی می‌شود.

وی اضافه کرد: نمایندگی آموزش فنی و حرفه‌ای سعدآباد در حال حاضر با دو حرفه لوله‌کشی صنعتی و بازرس فنی جوش ویژه آقایان در حال فعالیت است./ فارس

ارسال نظر