کد خبر : 17496

مدیرکل فنی و حرفه‌ای بوشهر مطرح کرد

ارائه آموزش‌های مهارتی همگام با استانداردهای روز دنیا در بوشهر

ارائه آموزش‌های مهارتی همگام با استانداردهای روز دنیا در بوشهر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از ارائه آموزش‌های مهارتی همگام با استانداردهای روز دنیا در استان بوشهر خبر داد.عبدالرسول کازرونی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های آموزش فنی در بوشهر اظهار داشت: توسعه مهارت‌آموزی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است و طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در این راستا در استان بوشهر اجرا می‌شود...

به گزارش بوشهر 24،مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از ارائه آموزش‌های مهارتی همگام با استانداردهای روز دنیا در استان بوشهر خبر داد.عبدالرسول کازرونی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های آموزش فنی در بوشهر اظهار داشت: توسعه مهارت‌آموزی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است و طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در این راستا در استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش مهر، وی با اشاره به فعالیت ۱۵ مرکز ثابت دولتی فنی و حرفه‌ای در استان بوشهر، خاطرنشان کرد: تجهیزات و امکانات و کارگاه‌های متعددی در این مراکز وجود دارد که آموزش‌های مهارتی همگام با استانداردهای روز توسط مربیان مجرب ارائه می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر از اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خبر داد و بیان کرد: علاقمندان به مهارت آموزی از ۲۰ تا ۲۵ آبان ماه می‌توانند به مراکز فنی و حرفه‌ای استان مراجعه و از آنجا بازدید کنند.

وی بیان کرد: از برنامه‌های این بازدید همگانی می‌توان به معرفی سایت مشاوره شغلی به جامعه هدف، تبلیغات مشاوره رایگان و برگزاری مسابقات با محوریت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطح کارآموزان و بازدیدکنندگان مراکز اشاره کرد.

کازرونی هدف از این بازدید را ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و شناساندن آموزش‌های مهارتی به احاد مردم عنوان کرد و افزود: توسعه اشتغال پایدار و ارتقاء ارتباط با مخاطبان از جمله دانش آموزان، کارجویان، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و … از دیگر اهداف است.

وی خاطرنشان کرد: طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای نقش مهمی در توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ارتقاء جایگاه آموزش های مهارتی در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار خواهد داشت./اتحاد

 

ارسال نظر