کد خبر : 17638

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر خبرداد:

اتمام مطالعه جانمایی بنادر«محمد عامری، بوالخیر و لاورساحلی»

اتمام مطالعه جانمایی بنادر«محمد عامری، بوالخیر و لاورساحلی»

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر از اتمام مطالعه جانمایی بنادر«محمد عامری و بوالخیر و لاورساحلی در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر24،مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر از اتمام مطالعه جانمایی بنادر«محمد عامری و بوالخیر و لاورساحلی در استان بوشهر خبر داد.

مهدی بنچاری گفت: اخیرا به اتفاق آقای شهریاری نماینده  دشتی و تنگستان در مجلس و آقای  دهدشتی فرماندار دشتی و تنگستان از بنادر «محمد عامری»، «عامری»، «بولخیر» و« لاور ساحلی» بازدید کردیم که در جریان این دیدار به شکل میدانی با مردم هم گفت‌وگوهایی داشتیم.

او افزود: در جریان این سفر مباحث مهمی مطرح شد که مهم‌ترین آنها اتمام مطالعات جانمایی و زون بندی بنادر محمدعامری لاورساحلی و بوالخیر بود.

مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی بوشهر اظهار کرد: همچنین در طرح مطالعاتی بندر بوالخیر، محمد عامری و لاور ساحلی پهلوگیر استاندارد و باراندازهای متناسب جانمایی شده است که باعث رونق تجارت در این بنادر خواهد شد. 

  بنچاری تاکید کرد: این امر به معنای آن است که این بنادر به بنادری با زیرساخت‌های استاندارد تبدیل خواهند شد. نماینده مردم دشتی و تنگستان هم قول داد که پیگیری‌های لازم از طریق مجلس انجام شود. 

مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: لایروبی مهم‌ترین مطالبه مردمی بود که در طرح توسعه دیده شده است و هم اکنون در مورد بندر محمد عامری در حال برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار جهت اجراست و در دو بندر دیگر به زودی اقدام خواهد شد./تین نیوز

 

ارسال نظر