کد خبر : 17927

استاندار بوشهر:

صنایع تولیدی استان بوشهر به دنبال حضور در بازارهای جهانی باشند

صنایع تولیدی استان بوشهر به دنبال حضور در بازارهای جهانی باشند

استاندار بوشهر خطاب به واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: برای موفقیت در حوزه اشتغال و تولید باید در بازارهای منطقه‌ای و جهانی حضور داشته باشیم

به گزارش بوشهر24،عبدالکریم گراوند بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با کارآفرینان فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری دشتستان با اشاره به سابقه تاریخی دشتستان، اظهار داشت: هدف ما از این سفرها اقتصادی و اشتغال‌زایی است و رونق کسب و کار و مسائل اقتصادی هم از مهمترین موضوعاتی است که نظام با آن در ارتباط است.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه دشمنان اقتصاد ما را هدف قرار داده‌اند، با تدبیر دولت موانع بین‌المللی باز شده است و این فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال است.

استاندار بوشهر بیان کرد: بخش خصوصی و کارآفرینان برای رونق اشتغال و تولید باید آستین همت را بالا زده و دستگاه‌های اجرایی هم امور را برای ایشان تسهیل کنند و موانع را از مسیر کار کارآفرینان بردارند.

وی تصریح کرد: دولت می‌تواند زمینه اشتغال را فراهم کند و به دنبال آن بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران وارد عمل شوند. انتظاری که کارآفرینان از دستگاه‌ها دارند این است که دولتی‌ها تسهیل‌گری کنند تا بخش خصوصی به دنبال ایجاد شغل و تولید باشند.

گراوند خاطرنشان کرد: استفاده از نظام سیستمی زمینه مهمی برای جلوگیری از مفاسد اداری است. کار کردن در حوزه اقتصاد، اشتغال و رونق کسب و کار یک امر جهادی و انقلابی است.

وی ادامه داد: بازاریابی در دنیای امروز یک علم و دانش است و باید آموزش در زمینه صادرات در دستور کار مدیران استان قرار گیرد.

استاندار بوشهر خطاب به واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: برای موفقیت در حوزه اشتغال و تولید باید در بازارهای منطقه‌ای و جهانی حضور داشته باشیم.

وی تاکید کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که نظام بانکی موانع را شناسایی کرده و با ارائه راهکارها مشکلات طرح‌ها و صنایع را حل کند./مهر

 

ارسال نظر