کد خبر : 17983

استاندار بوشهر:

موانع تولید توسط دستگاه‌های اجرایی رفع شود

موانع تولید توسط دستگاه‌های اجرایی رفع شود

استاندار بوشهر گفت: برای این که بخش خصوصی به عنوان مولد اشتغال بتواند سرمایه‌گذاری مناسبی در جهت ایجاد، تثبیت و افزایش تولید داشته باشد نیازمند رفع موانع موجود بر سرمایه‌گذاری در استان بوشهر توسط دستگاه‌های اجرایی هستیم.

به گزارش بوشهر24،عبدالکریم گراوند بعد از ظهر امروز در نشست با کارآفرینان و فعالان اقتصادی شهرستان تنگستان اظهار داشت: تنها راه برون رفت از مشکلات موجود در حوزه اقتصاد، توجه به اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبری است.

 وی افزود: در این راستا نیازمند ارائه راه‌کارهای قابل تحقق توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی هستیم و معتقدیم که بخش عمده‌ای از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی با یک مدیریت کارآمد قبال رفع است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: برای این که بخش خصوصی به عنوان مولد اشتغال بتواند سرمایه‌گذاری مناسبی در جهت ایجاد، تثبیت و افزایش تولید داشته باشد نیازمند رفع موانع موجود بر سرمایه‌گذاری در استان بوشهر توسط دستگاه‌های اجرایی هستیم.

گراوند با اشاره به وجود ظرفیت‌های مناسب در سطح شهرستان تنگستان برای تولید و کارآفرینی عنوان کرد: این که این شهرستان در زمینه های مختلفی از جمله صنعت شیلات و آبزی‌پروری، تجارت دریایی، کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت‌های بالقوه است اما نرخ بیکاری در آن بالاست تعجب‌آور است و نباید جوانان این شهرستان از بیکاری گله‌مند باشند.

وی با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت‌های شهرستان تنگستان عنوان کرد: ساخت هتل و اقامتگاه‌های مناسب برای جذب گردشگران و دو سد باهوش و خاییز برای تامین آب کشاورزی می‌تواند توسعه این شهرستان را رقم زند.  /فارس

 

ارسال نظر