کد خبر : 18019

بوشهر| افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۲۰ میلیون ریال پروژه عمرانی در جم

 بوشهر| افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۲۰ میلیون ریال پروژه عمرانی در جم

سرپرست فرمانداری شهرستان جم گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌هایی افزون بر ۴۲۰ میلیارد ریال در شهرستان جم کلنگ زنی یا افتتاح می‌شود.

به گزارش بوشهر24،محمد حسینی عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم‌، دهه فجر را تجلی اراده ملت ایران و تحقق آرمان امام راحل در عدالت، آزادی و دین مداری دانست و اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) چنان تحولی در جهان ایجاد کرد که زمینه عدالت خواهی در تمام جهان فراهم شد.

وی با تاکید بر امانت‌داری مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق مطالبات مردم افزود: مدیران  دستگاه‌های اجرایی، باید سرمایه‌های مادی و معنوی شهرستان جم را پاس بدارند و امانت داران خوبی برای مردم شهرستان جم باشند.

سرپرست فرمانداری جم، اعتبار مسئولان را به مردمی بودن و در کنار مردم بودن دانست و تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌ها باید در برنامهها و مناسبتها در کنار مردم باشند.

حسینی،  پاسخگویی و تشریح عملکرد دولت را از الزامات مهم مدیریت دانست و تاکید کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای بازگو کردن خدمات دولت در راستای تحقق خواسته‌های مردم است که باید از این فرصت استفاده شود.

وی، با اشاره به تدوین ویژه برنامه برای ایام الله دهه فجر در شهرستان جم گفت: بیش از 600 برنامه عمرانی، فرهنگی، هنری و ورزشی در دهه فجر امسال در سطح شهرستان جم اجرا می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان جم با تاکید بر پاسخگویی به نیازهای مردم گفت:از نقدها و پیشنهادات در حوزههای مختلف استقبال می‌شود و رمز موفقیت خودم را در نقدهای سازنده میدانم.

حسینی بیان کرد: برای کاهش فضای تخریبی مدارس شهرستان جم نیاز است خیران در کنار  مدیران دستگاه‌ها همکاری داشته باشد.

وی، اجرای پروژه طرح آبرسانی جم را از مطالبات جدی مردم دانست و افزود: وزارت نفت و نیرو مکلف به اجرای این طرح بزرگ آبرسانی در شهرستان جم هستند که با روند کندی در حال اجراست.

سرپرست فرمانداری شهرستان جم  گفت: با روند کند پیشرفت پروژه، طرح آبرسانی به جم حداقل تا پایان خرداد ماه سال 97 به بهره برداری  نمیرسد و آب دریا به جم نمی‌رسد.

حسینی با بیان اینکه در دهه فجر امسال پروژه‌هایی افزون بر 420 میلیارد ریال کلنگ زنی یا افتتاح می‌شود خاطر نشان کرد:مجتمع فرهنگی هنری شهر جم و مجتمع اداری تجاری شهرداری جم، کلنگ زنی و پارک گلریز ریز، چمن مصنوعی ریز و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهمترین پروژههایی هستند که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

 

ارسال نظر