کد خبر : 18123

میزان خاموشی‌ها در استان کاهش یافت

میزان خاموشی‌ها در استان کاهش یافت

معاون استاندار بوشهر با اشاره به اینکه وضعیت خدمات برقرسانی در استان بهبود یافته است گفت: در حالی که سال‌های گذشته خاموشی زیادی داشتیم اکنون میزان خاموشی‌ها در استان بوشهر کاهش یافته است.

به گزارش بوشهر24،سعید زرین‌فر ظهر امروز در  آیین افتتاحیه دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت‌های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  با بیان اینکه وضعیت برقرسانی در استان بهبود یافته است اظهار داشت: به سبب تقویت زیرساخت‌ها و تجهیز ایستگاه‌های پست برق استان وضعیت برقرسانی در استان بهبود یافته است.

وی از افتتاح طرح‌های برقرسانی در استان بوشهر خبرداد و افزود: در ایام الله دهه فجر در راستای توسعه زیرساخت‌های برق، بیش از 425 پروژه برقرسانی با بیش 412 میلیارد ریال در استان بوشهربه بهره برداری رسید.

زرین‌فر وضعیت خدمات برق در استان بوشهر را نسبت به سالهای گذشته بهتر دانست و تصریح کرد: در حالی که سالهای گذشته خاموشی زیادی داشتیم اکنون میزان خاموشی‌ها در استان بوشهر کاهش یافته که این مهم با تلاش متخصصان و مهندسان شرکت برق استان میسر شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات و فعالیت شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی حوزه برق است که شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در این عرصه هستیم.

وی، ارزشمندترین سرمایه هر مجموعه را نیروی انسانی دانست و گفت: هر قدر نیروی انسانی توانمند باشد اثر بهتری برای نیل به اهداف سازمانی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تاکید بر توجه تجهیز به فناوری‌های روز دنیا خاطر نشان کرد: نباید خود را بی نیاز از دانش و فناوری روز بدانیم و ضروری است در محیط سازمانی هر روز به دنبال موضوع و اطلاعات جدید بوده و به دانسته های روز مجهز شویم.

زرین فر از برگزاری المپیاد هفتخوان مهارت‌های شغلی شرکت برق خبر داد وبا قدردانی از عوامل برگزاری این المپیاد گفت: این المپیاد سبب شور و نشاط در بین کارکنان می‌شود و به فرهنگ کار در این مجموع کمک می‌کند./تسنیم

ارسال نظر