کد خبر : 18154

استاندار بوشهر:بانک‌ها روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را سرعت ببخشند

 استاندار بوشهر:بانک‌ها روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را سرعت ببخشند

استاندار بوشهر گفت: در راستای بهبود فضای کسب و کار، بانک‌های عامل روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را در این استان سرعت ببخشند.

به گزارش بوشهر24،عبدالکریم گراونددیروز درنشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تسلیت ایام فاطمیه و جان باختن شماری از هموطنان در سانحه هواپیما افزود: ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان استان از اولویت‌های اساسی است و در این مسیر از تمام ظرفیت‌های موجود باید بهره ببریم.

وی با اشاره به ارائه گزارش‌های مدیران بانک‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی از روند پرداخت تسهیلات افزود: نباید به گزارش ها و اسلایدها اکتفا کنیم و باید خروجی کار را در نظر بگیریم که منجر به ایجاد اشتغال شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه توزیع پول بدون برنامه، اشتغال ایجاد نمی‌کند اظهار داشت: مدیران باید در جذب اعتبار و هدایت درست منابع اهتمام ورزند و با رصد و نظارت دقیق بر طرح‌ها، به گونه‌ای عمل کنند که طرح‌ها به اشتغال واقعی منجر شود.

گراوند یادآورشد: از تاکیدات مهم رئیس جمهور، ایجاد اشتغال برای جوانان است و همه مدیران بانکی ودستگاه‌های اجرایی باید به طور ویژه به این مقوله نگاه کنند و شبانه‌روزی برای تحقق این مهم گام بردارند.

وی بیان کرد: فرمانداران با جدی گرفتن مقوله اشتغال آستین همت را بالا بزنند تا نرخ بیکاری در شهرستان‌ها ی این استان کاهش یابد./ایرنا

 

ارسال نظر