کد خبر : 18281

۱۰۰ میلیارد ریال به پروژه عمرانی تقاطع غیرهم‌سطح بوشهر اختصاص یافت

 ۱۰۰ میلیارد ریال به پروژه عمرانی تقاطع غیرهم‌سطح بوشهر اختصاص یافت

سرپرست شهرداری بوشهر گفت: تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر و افتتاح آن تا قبل از پایان سال یکی از اولویت‌ها است که برای این پروژه تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

به گزارش بوشهر24،عبدالامیر قاسمی عصر دیروزدر بازدید استاندار بوشهر از روند اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر با بیان اینکه این پروژه در سال 1394 عملیات اجرایی آن آغاز شد  اظهار داشت: طولانی شدن اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر نارضایتی‌های مردم به همراه داشت که با تلاش‌های انجام شده این پروژه رو به پایان است.

وی با بیان اینکه تکمیل نشدن به موقع پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر مشکلات ترافیکی ایجاد کرد افزود: با پیگیری‌های مستمر اکنون  عملیات اجرایی آن رو به پایان است که در آستانه نوروز افتتاح می‌شود.

سرپرست شهرداری بوشهر اعتبار اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را 140 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر و افتتاح آن  تا قبل از پایان سال یکی از اولویت‌ها است که برای این پروژه تاکنون 100 میلیارد ریال پرداخت شده است.

قاسمی پروژه  تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را یکی از پروژه‌های مهم مرکز استان دانست و تصریح کرد: در پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر ایمن سازی و مقام سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته و از دوشنبه آینده زیر بار ترافیک می‌رود.

وی با بیان اینکه این پروژه نقش مهمی در چرخه ترافیک خودروی در میدان ورودی و خروجی شهر بوشهر دارد افزود: زمان تکمیل آن به سبب برخی مشکلات طولانی شد که  با برنامه‌ریزی انجام شده قبل از پایان امسال افتتاح می‌شود.

سرپرست شهرداری بوشهر  با بیان اینکه این پروژه اکنون در حال تکمیل اسفالت آن است گفت: خط کشی و  نصب علائم راهنمایی و رانندگی به‌زودی انجام می‌شود  تا یکی از مطالبات به حق مردم محقق شود.

قاسمی با بیان اینکه این تقاطع همه مسیرهایش دوبانده طراحی و اجرا شده تصریح کرد: استحکام پل بسیار بالاست  و تردد همه نوع خودروهای سبک و سنگین بر روی آن امکان پذیر است.

وی بیان کرد: این تقاطع دارای چهار لوپ دور برگردان از مسیرهای مختلف است که تمام محورهای این تقاطع دو بانده است./تسنیم

 

ارسال نظر