کد خبر : 18348

اجرای طرح‌های گردشگری دریایی در بوشهر توسعه می‌یابد

 اجرای طرح‌های گردشگری دریایی در بوشهر توسعه می‌یابد

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای این شهر در امور گردشگری گفت: با توجه به تدوین طرح‌های سرمایه‌‌گذاری گردشگری دریایی، اجرای این طرح‌ها امسال با مشارکت بخش خصوصی در بوشهر توسعه می‌یابد.

به گزارش بوشهر24،روح‌اله نصرتی صبح امروز در نشست شورای شهر بوشهر با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی بر عملیاتی شدن این شعار تاکید کرد و اظهار داشت: برای تقویت زیرساخت‌های اقتصادی و حل مشکلات این عرصه، رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال را حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری کردند که عملیاتی شدن این شعار در اولویت برنامه‌های شهرداری بوشهر قرار دارد.

وی، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب حجت را بر همه تمام کردند تاکید کرد: وظیفه همگان است که آینده کشور را که وابسته تولید ملی است را با حرکت جدی در حمایت از کالای ایرانی تقویت کنند.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای بوشهر با تاکید بر این نکته که وظیفه هر ایرانی است که در حد توان خودش تولیدات داخلی را بر تولیدات خارجی ترجیح دهد گفت: با توجه به اینکه شعار امسال، در  راستای حمایت از تولید ملی و  فراهم شدن زمینه اشتغال جوانان است از  مردم و مسئولان انتظار می‌رود در حمایت از کالای ایرانی گام‌های موثری بردارند.

نصرتی خاطر نشان کرد: در راستای  لزوم حمایت از تولیدات و خدمات داخل کشور و استان بوشهر، شهرداری و تمامی سازمانهای وابسته از خرید کالای خارجی منع شوند ازشورای بوشهر درخواست می‌شود این مهم طی یک مصوبه از سوی شورا به شهرداری بوشهر ابلاغ شود.

وی به ظرفیت گردشگری بوشهر پرداخت و با اشاره به اینکه محور توسعه در این شهر دریا محوری و توسعه زیرساخت‌های گردشگری است تصریح کرد: با توجه به تدوین طرح‌های سرمایه‌‌گذاری گردشگری دریایی، اجرای این طرح‌ها امسال با مشارکت بخش خصوصی در شهر بندری بوشهر توسعه می‌یابد/تسنیم

 

ارسال نظر