کد خبر : 18395

آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در شهر خورموج

 آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در شهر خورموج

شهردار خورموج از آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با اعتبار 45 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش بوشهر24،احمد شیخیانی امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی خیابان شهید مهران قائدی شهرستان دشتی اظهار داشت: عملیات اجرایی این خیابان به طول 350 متر، عرض سواره‌رو 12 مترمربع و مساحت 103 هزار و 642 مترمربع با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی و ارزش‌افزوده  امروز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: اجرای عملیات خیابان شهرک بسیجیان به طول 215 متر و عرض سواره‌رو 12 متر، به مساحت 18 هزار مترمربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال و 531 میلیون ریال در دستور کار است که عملیات اجرایی این پروژه نیز امروز آغاز می‌شود.

شهردار خورموج تصریح کرد: سومین عملیات اجرایی که پروژه ساماندهی دره ذاکری لنگک بود که طول این پروژه 520 متر کانال سنگ و سیمان و اعتبار آن 10 هزار و 651 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های استانی تأمین‌شده است.

شیخیانی یادآور شد: کلنگ احداث پارک محله‌ای شهید طلائیان خورموج به مساحت 3500 مترمربع و بااعتبار 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های استانی به زمین زده شد./فارس

 

ارسال نظر