کد خبر : 21040

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن:

واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر بنیاد مسکن دارای پیشرفت ۹۸ درصدی است

واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر بنیاد مسکن دارای پیشرفت ۹۸ درصدی است

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن کشور با اشاره به ساخت ۸۰۰ هزار مسکن مهر در بیش از ۴۰۰ شهر گفت: واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر بنیاد مسکن دارای پیشرفت ۹۸ درصدی است.

به گزارش " بوشهر 24" ؛ محمد سفیدیان عصر پنجشنبه در نشست با مسئولان شهرستان دیلم اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ هزار مسکن مهر در بیش از ۴۰۰ شهر اجرا شده که تعداد زیادی تکمیل و مابقی نیز با پیشرفت ۹۸ درصدی را شاهد هستیم.

وی افزود: استان بوشهر در بین شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر کشور از حیث عملکرد با مشارکت مردم و دستگاه‌های مربوطه و مدیریت بنیاد مسکن وضعیت بهتری داشته است.

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن کشور خاطرنشان کرد: استان بوشهر در سال ۹۳ از حیث افتتاح و تحویل واحدها در سطح کشور رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: تنها پروژه تکمیل نشده در استان بوشهر مربوط به شهرستان دیلم است که به دلیل عدم همکاری‌ها و کم کاری‌ها معطل مانده است، که انتظار داریم بانک عامل و مسئولان مربوطه برای حل مشکلات و فعال کردن این پروژه اقدامات مهمی صورت دهند.

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن کشور تصریح کرد: در این پروژه بنیاد مسکن استان بوشهر هیچ نقشی در کم کاری‌های صورت گرفته که باعث رکود آن شده، ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با درخواست فرماندار شهرستان دیلم بنیاد مسکن استان بوشهر پای کار می‌آید تا با همکاری سایر مسئولان مربوطه این پروژه را تکمیل و به مردم تحویل داده شود.

خبر گزاری مهر/

ارسال نظر