کد خبر : 21267

توزیع میوه برای تنظیم بازار ویژه نوروز در استان بوشهر آغاز شد

توزیع میوه برای تنظیم بازار ویژه نوروز در استان بوشهر آغاز شد

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز آغاز توزیع میوه طرح تنظیم بازارویژه نوروز از امروز 25 اسفند خبر داد

به گزارش بوشهر24،  ؛ رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر در رابطه با توزیع میوه ویژه نوروز برای کنترل بازار  گفت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان وکمیته راهبردی میوه استان، توزیع سیب و پرتقال ذخیره شده طرح تنظیم بازاردر استان ازامروز تاریخ 25اسفندماه سالجاری با قیمت مصوب آغاز شد .

بمنظورضرورت عدم تجمع شهروندان در فروشگاه ها در راستای لزوم رعایت نکات بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا ؛ امسال نیز مکان های مجاز عرضه میوه تنظیم بازار بصورت پراکنده و متعدد در سراسر استان خواهد بود تا شهروندان عزیز دچار مشکل نشوند.

وی اعلام کرد : طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازاراستان قیمت هرکیلو پرتقال والنسیا 6500 تومان و سیب زرد و قرمز هرکیلو 6000 تومان جهت توزیع درمراکزخرده فروشی مرکز استان و نرخ مصوب در شهرستانهای تابعه استان پرتقال با قیمت 6600 و سیب با قیمت 6100 تومان تعیین شده است که در مکان های مجاز عرضه میوه طرح تنطیم بازار طبق ضوابط و مقررات مربوطه توزیع می شود.

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت گفت: دیگراقلام کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار نظیرگوشت مرغ،گوشت قرمز، برنج،شکرو غیره در سطح بازار استان در حال توزیع می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر