کد خبر : 21741

بهبود وضعیت کمبود اب در بوشهر

بهبود وضعیت کمبود اب در بوشهر

فرماندار بوشهر با بیان اینکه وضعیت کمبود آب در بوشهر بهبود یافت گفت:چهارمین اب شیرین کن شهرستان دد دهه فجر کلنگ زنی شد

چهارمین آب شیرین کن در این شهرستان کلنگ زنی شد.

Screenshot_20210204-120213-1

 

 به گزارش بوشهر ۲۴:عباس جمشیدی امروز  در جمع خبرنگاران با بیان این که همدلی و همراهی تمام آحاد جامعه همیشه اثر مثبت دارد و هدف برنامه ریزی شده محقق میشود،اظهار داشت :در ایام شیوع بیماری کرونا  شاهد این بودیم که هرزمان همراهی و اتحاد عمومی انجام شد با شیب نزولی این بیماری روبرو بودیم.

وی با بیان اینکه در صداوسیمای مرکز بوشهر بیش از ۱۵۰هزار دقیقه برنامه در راستای اطلاع رسانی بیماری کرونا ساخته شده است افزود:همه رسانه ها در این ایام برای آگاهی سازی و اطلاع رسانی تلاش کرد.

جمشیدی با عنوان اینکه یکی از مشکلات اصلی ما در استان بوشهر بحث تامین آب شرب خصوصا درفصل تابستان بود تصریح کرد:وضعیت به گونه ای بود که در محلات تنگک شهرستان بوشهر اب با تانکر به محلات رسانده میشد اما در حال حاظر این وضعیت بهبود یافته است.

وی در ادامه با بیان اینکه در دهه فجر امسال چهارمین اب شیرین کن شهر بوشهر کلنگ زنی شد خاطر نشان کرد:با افتتاح این اب شیرین کن ها وضعیت تامین آب در استان بسیار بهبود یافته است.

فرماندار بوشهر به ارتقاء رتبه کنکور استان از ۲۳ به ۱۱  خبر داد و گفت: همچنین در این سال ها میزان دانشجویان استان ۲و نیم برابر افزایش یافته است.

جمشیدی به فعالیت شرکت های دانش بنیان در شهرستان بوشهر خبر داد و عنوان کرد: امروز دانشگاه خلیج فارس بوشهر درحال تبدیل شدن دانشگاه مهارت محور است.

 وی در خصوص ساخت بیمارستان شهدای هسته ای به مدت سه سال ،افزود:این بیمارستان در کنار بیمارستان خلیج فارس طرفیت درمانی خوبی است.

 

Screenshot_20210204-125936-1

Screenshot_20210204-114048-1

ارسال نظر