کد خبر : 2347

در هفته دولت صورت می‌گیرد

افتتاح 17 پروژه عمرانی در برازجان

افتتاح 17 پروژه عمرانی در برازجان

بوشهر 24: شهردار برازجان از افتتاح 17 پروژه عمرانی در برازجان در هفته دولت خبر داد.

بوشهر 24: شهردار برازجان از افتتاح 17 پروژه عمرانی در برازجان در هفته دولت خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، ماشاالله احمدی در نشست با مدیران شهرداری برازجان اظهار داشت: توسعه و عمران شهری و زیباسازی شهر از برنامه‌های مهم شهرداری برازجان در سال جاری است.

وی افزود: اجرای پروژه‌های عمرانی در محلات مختلف شهر و توسعه فضاهای تفریحی و رفاهی در مناطق مختلف شهر مورد تاکید مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان است.

شهردار برازجان از افتتاح 17 پروژه عمرانی در برازجان در هفته دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته دولت برنامه‌های متعددی تدارک دیده شده که می‌توان به افتتاح 17 پروژه عمرانی در سطح شهر، معرفی و تقدیر از کارمندان نمونه، چاپ بنر و نصب آن در سطح شهر به‌ مناسبت گرامیداشت شهیدان والامقام رجایی و باهنر و دیدار با شهروندان در مقاطع زمانی مشخص و سایر برنامه‌های فرهنگی اشاره کرد.

احمدی بیان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی؛ گامی بلند برای توسعه شهر در آینده است و تعامل سازنده دستگاه‌های اجرایی در رفع مشکلات شهری ضروری است.شهروندان عزیز مطمئن باشند شهردار و همه پرسنل شهرداری تمام تلاش خود را در خدمتگزاری بی‌منت به مردم شریف برازجان در طبق اخلاص خواهند گذاشت.

شهردار برازجان یادآور شد: بر اساس آمار و اطلاعات موجود، اعتبار 15 پروژه استانی و اعتبار 2 پروژه از محل اعتبارات کشوری تامین شده است.

احمدی گفت: ساماندهی بلوار ورودی از سمت بوشهر، احداث خیابان حد شرق پارک فاز 2 امام خمینی (ره)، اجرای فاز دوم بلوار 28 متری محله 69 هکتاری، روکش آسفالت خیابان‌های سطح شهر و تهیه و نصب علائم راهنمایی و رانندگی از این پروژه‌هاست.

وی اضافه کرد: احداث دیوار حفاظتی دره آردو (فاز دوم)، اجرای خیابان حد غرب جایگاه ‍CNG میدان کریم آزاد، مکانیزه کردن ایستگاه‌های اتوبوس، احداث پل عابر پیاده دره کمال‌آباد و بازسازی معابر آسیب دیده در اثر زلزله نیز از دیگر پروژه‌هاست./ فارس

ارسال نظر