کد خبر : 280

با پیگیری های جمیری صورت گرفت؛

نهایی شدن مساعدت وزارت نفت برای رفع چند مشکل اساسی در استان + سند

نهایی شدن مساعدت وزارت نفت برای رفع چند مشکل اساسی در استان + سند

بوشهر۲۴: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن مساعدت وزارت نفت برای حل بخشی از مشکلات موجود در حوزه انتخابیه خود خبر داد.

بوشهر24: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن مساعدت وزارت نفت برای حل بخشی از مشکلات موجود در حوزه انتخابیه خود خبر داد.

به گزارش "بوشهر24" ، عبدالکریم جمیری اظهار داشت: در دیدارهای سال گذشته که با مهندس زنگنه وزیر نفت انجام شد، مسائل و مشکلات استان مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت و بعد از آن  طی درخواست های مکتوب و جداگانه ای، وزیر محترم قول پیگیری و مساعدت برای رفع چند مشکل اساسی در استان را دادند.
نماینده مردم بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه این درخواست ها در حوزه عمرانی بوده گفت: یکی از این درخواست ها در زمینه عمران و آبادانی و همچنین خدمات رسانی عمومی به مردم جزیره خارگ بوده که مورد موافقت وزیر قرار گرفت و معاون وزیر مامور به عملیاتی شدن آن شدند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: جابجایی میدان ورودی شهر گناوه به لحاظ قرار گرفتن بر روی خطوط لوله اصلی نفت صادراتی کشور از دیگر مشکلاتی بود که طرح شد و قرار شد هزینه جابجایی این میدان توسط شرکت نفت پرداخت و در اسرع وقت رسیدگی شود.

وی اضافه کرد:درخواست بهسازی و دو بانده کردن محور مواصلاتی گناوه-گوره- گچساران  با مالکیت شرکت نفت از دیگر مواردی بود که در ملاقات حضوری مورخه  12/11/92 با وزیر محترم مورد بحث قرار گرفت و طی مکاتبه ای قرار شد در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته شود./ سپاس

HlAORrERS6De

nj0K390XAcXU

qpEjlPWYWXih

A16gmh1fVzyb

z1aoQvx6kiK7

RwyFHICbnM3J

ارسال نظر