کد خبر : 2941

استان بوشهر تمام شاخص‌های رشد کلان کرانه‌ای در عرصه اقتصاد را دارد

استان بوشهر تمام شاخص‌های رشد کلان کرانه‌ای در عرصه اقتصاد را دارد

بوشهر24: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر تمام شاخص‌های رشد کلان کرانه‌ای در عرصه اقتصاد را دارد.

به گزارش "بوشهر24"، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر تمام شاخص‌های رشد کلان کرانه‌ای در عرصه اقتصاد را دارد.

 آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری پیش از ظهر یکشنبه در دیدار با استاندار و جمعی از مدیران استان بوشهر با تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران باعث تحولی شگرف در کشور همچنین جهان شده است و این انقلاب تنها به این جغرافیا و یا این دوره زمانی مربوط نیست.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران آمده تا تاریخ بشریت را متحول سازد، اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است تا ابتذال و ظلم به بشریت را از جهان دور کند و جهان را به فضایی پر از معنویت و اخلاق سوق دهد.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران از آموزه‌های بعثت انبیاء و اسلام گرفته شده است و این انقلاب بعد از بعثت انبیا، تنها قیامی است که توانسته جهان را متحول کند و برکات بالایی داشته است.

استان بوشهر دارای شاخص های بالای تولید علم و فنآوری است

وی با بیان اینکه ایران اسلامی هیچ‌گاه به اندازه دوران پس از انقلاب مورد توجه نبوده است، تصریح کرد: روند رو به شد کشور با هدایت‌های مقام معظم رهبری سرعت گرفته است و نگاه همه جهانیان به ایران اسلامی معطوف شده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه خدمات به این انقلاب و مردم افتخاری برای هر فرد و مقام است، افزود: همه مسئولان باید با تمام توان و ظرفیت برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم تلاش کنند.

وی به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در بخش‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: استان ما دارای ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای است که تمام شاخص‌های رشد کلان کرانه‌ای در عرصه اقتصاد را دارد.

اخلاق سیاسی در عرصه سیاست استان بوشهر حکم‌فرما است

نماينده ولي فقيه در استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای شاخص های بالای تولید علم و فنآوری است، تصریح کرد: استان بوشهر از مراکز مهم استراتژیک امنیتی ایران است و امنیت بسیار خوبی در این استان حکم‌فرما است.

وی با بیان اینکه اخلاق سیاسی در عرصه سیاست استان بوشهر حکم‌فرما است، اذعان داشت: وحدت، اخلاق و تقوا در استان بوشهر کم‌نظیر است و مسئولان کشوری نیز همواره از ولایت‌مداری و اخلاق سیاسی در استان بوشهر به نیکی یاد می‌کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری بر لزوم تلاش برای تدوین نقشه جامع فرهنگی و نقشه جامع توسعه اقتصاد استان بوشهر تاکید کرد و بیان داشت: استان بوشهر می‌تواند به آلبوم توسعه و پیشرفت کشور تبدیل شود./مهر

 

ارسال نظر