کد خبر : 2947

سالاری: 6400 واحد مسکن مهر در استان بوشهر افتتاح می‌شود

سالاری: 6400 واحد مسکن مهر در استان بوشهر افتتاح می‌شود

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: شش‌هزار و ۴۶۶ واحد مسکن مهر استان بوشهر افتتاح می‌شود.

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: شش‌هزار و ۴۶۶ واحد مسکن مهر استان بوشهر افتتاح می‌شود.

به گزارش "بوشهر24"، مصطفی سالاری ظهر یکشنبه در دیدار مسئولان استان بوشهر با امام جمعه بوشهر با تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: دولت تمام توان و انرژی خود را برای ارائه خدمات مناسب به مردم در بخش‌های مختلف به کار گرفته است.

وی ادامه داد: برنامه‌های مختلفی در هفته دولت در استان بوشهر اجرا می‌شود و طرح‌های بسیار مهمی عمرانی و اقتصادی در استان به بهره‌برداری خواهد رسید و چندین طرح مهر مهم نیز عملیات اجرای آنها آغاز خواهد شد.

استاندار بوشهر از افتتاح شش‌هزار و ۴۶۶ واحد مسکن مهر استان بوشهر طی هفته دولت خبر داد و اضافه کرد: سه میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال برای اجرای پروژه‌های مسکن مهر سرمایه‌گذاری شده است.

آغاز عملیات اجرایی تاسیسات آب شیرین کن بوشهر

وی با اشاره به افتتاح 289 پروژه به ارزش شش هزار میلیارد ریال در استان بوشهر، خاطرنشان ساخت: عملیات اجرایی 138 پروژه عمرانی و اقتصادی با 140 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت در استان بوشهر آغاز خواهد شد.

سالاری در ادامه از آغاز عملیات اجرایی تاسیسات آب شیرین کن بوشهر توسط بخش خصوصی با 42 میلیارد تومان اعتبار خبر داد و بیان داشت: امسال 40 زمین ورزشی در روستاهای استان بوشهر به بهره‌برداری خواهد رسید که در توسعه ورزشی استان نقشی بسیار مهم خواهد داشت.

وی از تلاش برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان بوشهر خبر داد و افزود: در سال جاری بسیاری از طرح‌های نیمه تمام استان بوشهر به بهره‌برداری خواهد رسید تا شاهد رشد و توسعه استان باشیم./ مهر

ارسال نظر