کد خبر : 3059

تعداد روستاهای گاز دار استان بوشهر به 160 روستا می‌رسد

تعداد روستاهای گاز دار استان بوشهر به 160 روستا می‌رسد

بوشهر24: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: تعداد روستاهای گاز دار استان بوشهر به 160 روستا می‌رسد.

بوشهر24: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: تعداد روستاهای گاز دار استان بوشهر به 160 روستا می‌رسد.

به گزارش "بوشهر24"، غلامعباس حسینی ظهر سه‌شنبه در آئین افتتاح طرح‌های گازرسانی در شهرستان دشتسان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه شبکه‌های گازرسانی در استان بوشهر صورت گرفته است و بسیاری از روستاهای استان گازدار هستند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توسعه شبکه‌های گازرسانی روستاهای استان، ادامه داد: مسئولان استان بوشهر نیز تاکید بسیار زیادی برای گازرسانی به شهرها و روستاها دارند و ما نیز در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به بهره‌برداری از شبکه گازرسانی به 10 روستای استان بوشهر همزمان با هفته دولت، تصریح کرد: بیش از 80 کیلومتر شبکه توزیع برای گازرسانی به روستاهای استان بوشهر اجرا شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از دو هزار نفر با گزارسانی به این 10 روستا از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهند شد، تاکید کرد: بیش از 45 میلیارد ریال برای گازرسانی به این روستاها هزینه شده است.

اجرای 1200 شبکه گازرسانی در روستاهای استان بوشهر

حسینی به قرار گرفتن این روستاها در شهرستان‌های دشتستان و دیر و تنگستان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: طی هفته دولت امسال عملیات گازرسانی به روستاهای گلنگون، بردخون کهنه، سجادیه، شهنیا، مغدان، وحدت آباد، کناری، سرقنات، سمل شمالی و سمل جنوبی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی به اجرای چندین طرح گازرسانی دیگر در روستاهیا استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد:‌ با پایان عملیات گازرسانی به این روستاها، تعداد روستاهای گاز دار استان بوشهر به 160 روستا خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اینکه بیش از یک هزار و 261 کیلومتر شبکه گازرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرا شده است، بیان داشت: بیش از 28 هزار انشعاب گاز تاکنون در روستاهای استان بوشهر نصب شده است./مهر

ارسال نظر